Můj pracovní stůl = moje království

Bloggerka Genevieve Fish radí...
1) Oživte stůl nějakou designovou lampou.
2) Pořiďte si něco kovového. Pokud milujete retro, budou vás bavit věci s patinou, pokud toužíte po luxusu ve stylu Versace, bude se vám líbit třeba zlatý květináč nebo pozlacené rámy na fotky nebo obrazy.
3) Vsaďte na umění. Pohled na těžítka v kubistických tvarech nebo konvice na čaj od Modernisty vám budou zpříjemňovat každý den.
4) Rozjasněte interiér živými květinami - v sezóně si cestou do práce kupte na trhu čerstvé kytky, jinak zkuste udržovat při životě pár květin v květináči.
5) Pořádek není nikdy na škodu. Milióny nepotřebných papírků a nejrůznějších kancelářských vychytávek jsou zbytečností. Zorganizovaný stůl je základem výkonnosti i kreativity.
6) Na stůl si vystavte inspirativní obrázek nebo fotky milovaných osob v hezkých rámečcích. Pokud máte raději obrazy, grafiky nebo filmové plakáty, rozvěste je na nejbližších zdech. Každý pohled na ně vám zvedne náladu.

A jak vypadají stoly úspěšných lidí, jako jsou Karl, Anna nebo Victoria? 

Módní návrhář Karl Lagerfeld před přehlídkou.

070319 r16009 p646 857 1200 10122742 dd7a7

Šéfredaktorka časopisu Vogue při natáčení 73 otázek ve své kanceláři v NY.

Anna Wintours Office at Vouge from 73 Questions with Anna Wintour b41a6

Návrhářka Victoria Beckham při přípravě na přehlídku. Nezahálí. Dokonce zvládá i běh v podpatcích. 

victoria beckham standing desk bc4fb

 

Podívali jsme se na Instagram a našli jsme stoly a pracovny, které bychom u nás v redakci ocenili všichni do jednoho. Inspirujte se i vy. A až budete příště nakupovat v Ikee nebo na libeňském bleším trhu, koukejte se už po konkrétních věcech. 

EBC promo