Nejkrásnější adventní věnce 2017

Nikam jste na víkend nevyrazila? Ideální doba se vrhnout na vánoční dekor svého bytu. Zní to sice neuvěřitelně, ale je to tak – advent začíná právě dnes. A víte bez čeho se v něm neobejdete? Bez adventního věnce. Hodně krásného, elegantního a luxusního, zkrátka takového, aby vašemu interiéru dodal skvělou atmosféru i chic dotek.

Pokud máte víkend volný a ráda si ho spojíte s procházkou někam do lesa nebo alespoň oblíbeného zahradnictví (my například míříme do pražského Chládka), je to jasné. Není totiž nic jednoduššího, než si ten hodně krásný, hodně chic a hlavně naprosto podle svých představ vyrobit přímo doma. Vánoce už jsou beztak ve vzduchu!

Je na vás, jestli zvítězí klasické jehličí, raději zvolíte větvičky moderního eukalyptu nebo konečně využijete tu velkou krabici skořápek vlašských ořechů. Tu nejkrásnější inspiraci na věnce ze všech materiálů a ozdob, a i takové, které stihnete do půl hodinky, najdete v naší galerii. Inspirujte se a vrhněte se na to anebo se nám na Facebooku rovnou pochlubte tím vaším. Přejeme krásný advent!

Nejkrásnější adventní věnce 2017