REKLAMA
REKLAMA

Propadněte kouzlu květin

text: Josefína Joštová

METAMORPHOSIS
Květinářství s pobočkami na Praze 1 a Praze 6 sympatického Belgičana Benjamina Claessena má snadno rozpoznatelný styl. Vazby zdejších floristek jsou divoké a bohémské a květiny jsou namixovány tak, aby kvetly postupně a kytice vám ve váze dělala radost co nejdéle. My milujeme jejich růže všech možných i nemožných odrůd a teď na jaře šeříky, pivoňky  a hyacinty, ach!

@kvetinarstvi_metamorphosis

GIVELO
Chcete udělat radost kamarádce, mamince nebo kolegyni? Na webu tohoto online květinářství pouze zadáte příjemce, příležitost, vyberete jednu z navrhovaných květin a ta bude nejdéle za 90 minut přímo u něj! A protože se občas stane, že si někdo kytičku nevyzvedne, můžete pořídit pugét květin za zlomek ceny díky službě "Druhá šance květinám". 

@givelo_cz

COOL FLOWERS
Jejich cool úchvatné květinové boxy by si přál dostat každý! Je libo záplavu pivoněk nebo růží? V Cool Flowers vám je připraví přímo na míru. Květiny se zaváží čtyřikrát týdně, takže mátet záruku, že jsou skutečně čerstvé.

@coolflowers_cz


KVĚTINOVÉ LAHŮDKÁŘSTVÍ
Chcete si stůl ozdobit českými květinami, které jsou pěstovány v souladu s principy ekologického zemědělství na zahrádce poblíž Berouna a nemusely k vám putovat stovky kilometrů? Pak je Květinové Lahůdkářství správná volba. Kytky od Lukáše a Alberta jsou naše srdcovka. Uvadlé květiny totiž od vás navíc rádi převezmou zpět, aby je přeměnili v životodárný kompost.

@kvetinovelahudkarstvi


FLOWERS DIANA 
Sympatické květinářství z Liptovského Mikuláše potěší nejen slovenské sousedy. Jejich květinové boxy totiž nedávno zaplavily celou redakci a vážně bylo na co se koukat. Nejvíc se nám líbily tzv. luxusní boxy, které kombinují květiny třeba se šampaňským Moët & Chandon nebo lahodnými makronkami. Každá krabice má navíc své sériové číslo a autogram floristy, který pro vás květinu připravil.

@flowers.diana

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA