Velkolepá oslava života

Jsou dávno dospělí, ale dokážou se chovat jako malé děti. Zvláště pak, jde-li o výjimečnou oslavu. Jeden hledá krásu v hračkách, druhý ve hvězdné obloze a další je přesvědčen, že nesmí chybět bílý páv a černá labuť. Co mají společného? Originalitu!

André
„Cítím se jako tulák po party celého světa. Jedinou základnou mého života je můj hotel. Tam strávím 24. prosinec se svou matkou a bratrem,“ říká král nočniho života André Saraiva, autor graffiti postavičky Mr. IX. Odhaluje nám svou kolekci uměleckých hraček, svůj skateboard i skládací cylindr a překvapuje sdělenim: „Mám rád zavedené věci, které odkazují k mému dětství. A na Vánoce si uvážu kravatu!“

Olivia
„Bydlím naproti hvězdárně, a tak si v noci ráda hraju na vědce – pozoruju hvězdy a uvědomuju si to štěstí, že žijeme tady, na modré planetě, kde můžeme udělat život ještě krásnější,“ říká Olivia Putman, dcera světoznámé architektky a ředitelka designového studia. Svůj Štědrý večer nám představila jako čas zklidnění po rozbalení vánočních dárků, kdy spolu mluvíme, cítíme sjednocení a myslíme na věci příští.

Hilton
„Všechno je otázka rovnováhy, harmonie mezi protiklady,“ říká usměvavý Hilton McConnico u svého štědrovečerního stolu, jemuž vévodí bílý páv a černá labuť. A dodává: „Přeju si, aby příští rok obrátil šedou v růžovou.“ Tento malíř a designér, který připravuje expozice pro Hermès, ví nejen, jak vzbudit emoce hrou s tvary a barvami, ale i jak je právě ta atmosféra, v níž žijeme, důležitá.

Agatha
„Jako mladá dívka jsem Vánoce nenáviděla, byly pro mě příliš tradiční. Dnes je miluju, protože mě naplňují radostí a vracejí mě zpátky k podstatě věcí – k lásce a přátelství. Chvíle lásky a smíchu je cennější než tisíc léků!“ říká designérka Agatha Ruiz de la Prada, proslulá barevností svých kreací, a doporučuje pořádat Vánoce se spoustou přátel jako excentrickou party, překračující limity každodenního života.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA