Vyšla zimní ELLE Decoration s unikátním projektem Jana Kaplického

Oživili jsme 30 let starý, téměř zapomenutý návrh Jana Kaplického. Je označen jako Projekt 137 a jedná se o dětský pokoj ve tvaru holicího strojku Braun, který měl přistát na střeše vily v Los Angeles. Podívejte se na jeho unikátní vizualizaci, kterou pro vás exkluzivně realizovala ELLE Decoration.

Vzácná návštěva! Vítejte v bytě manželů Knížákových, kde se noblesní secesní architektura setkává a zcela přirozeně sžívá s radikální tvorbou jedné z nejvýraznějších postav moderního výtvarného umění.

Haute couture – navštivte spolu s ELLE Decoration muzeum jednoho z největších módních návrhářů, Yvese Saint Laurenta, na západě Maroka. Instituci jedinečnou nejen svých obsahem, ale i architekturou.

Palác kultury, dnes Kongresové centrum. Pražská stavba nenáviděná i milovaná. Co všechno skrývá „katalog“ československé socialistické architektury?

Dekoratérka interiérů a známý architekt. Rebecca a Pavel Ježkovi. Dcera a otec ve společném rozhovoru o tom, jak je důležité dělat ostatním hezčí život.

Umění jako hra. Dva roky žila a působila v America. Nyní má vizuální umělkyně Ira Svobodová v Praze první samostatnou výstavu. Co na ní vystavuje? Co ji k tomuto projektu inspirovalo? A co jiného ji zajímá? Vstupte do Iřina světa.

Jak chutná Liberec? Jaké blogy o architektuře a designu patří dnes mezi ty nejlepší? Kdo navštívil zahájení letošního Designbloku? Kterou galerii musíte navštívit? O čem si povídala Jana Zielinski s majitelem značky Sé Pavlo Schtakleffem a co jí řekl slavný designér Richard Hutten. To vše (a ještě mnohem víc) se dozvíte v zimní ELLE Decoration. 132 stran designu, architektury, cestování a stylu je tu pro vás.

ED04 COVER 2017 16949