Kdo je španělská influencerka Blanca Miró?

"Chiara Ferragni vydělává miliony a žije si svůj americký sen. Je to celebrita digitální doby. Já touhle cestou jít nechci," říká španělská influencerka a módní ikona Blanca Miró. Dívka, která se snaží vnést čerstvý vítr do módní branže Pyrenejského poloostrova. Móda je pro ni především zábavou. 

Její jedinečný styl je postavený na přesvědčení, že když vás všichni milují, tak děláte něco špatně. Blanca nedávno založila oděvní značku La Veste, se šperkařskou firmou Wilhelmina Garcia pracuje už na třetí kolekci. A před půlrokem spustila platformu Vasquiat, exkluzivní onlinový klub, kde si módní nadšenci mohou předobjednat nejzajímavější kousky z kolekcí luxusních značek. 

Blanca vystudovala módní marketing. Instagram podle ní není jen způsob, jak se zviditelnit a vydělat peníze prostřednictvím reklamy, ale především akcelerátor nápadů a projektů postavených na jejím osobním stylu. Nerada nosí věci, které jsou jen krásné, musejí mít svůj příběh. Miluje odvážné vzory, dezény, barvy a hlavně věci, které se neberou příliš vážně. 

Inspirace: Alexa Chung, Alice Dellal, David Bowie

Oblíbené značky: Eytys

EBC promo