Nej šaty sezony, které budete chtít nosit teď hned

Už jste někdy zažili ten pocit, kdy zatoužíte od základu změnit svůj vzhled, radikálně proměnit svůj šatník a být za tu nejlíp oblékanou osobu široko daleko? Tak přesně se tak budete cítit, až si pečlivě prohlédnete nejnovější kolekci, kterou navrhla Carolina Herrera.

Kromě toho, že se stala první návrhářkou, která ukázala své kreace v Muzeu moderního umění MoMA v New Yorku, potvrdila (opět) to, že v šatech a glamour stylu se jí nikdo nevyrovná. Tato elegantní dáma, sama ztělesněním dokonalé americké elegance, připravila na sezonu jaro - léto 2018 celkem 44 looků. Každý z nich, od prvních fialových šatů po oranžovou večerní róbu, vás doslova nabije energií a optimismem. Což je přesně to, co všichni právě teď potřebujeme.

Její vzkaz je jasný - buďte šťastné, užívejte si každého okamžiku a zapomeňte na těžkosti všedního dne. Protože v šatech od Herrery není žádný den všední. Na přehlídkové molo poslala modelky v zářivých odstínech žluté a oranžové, které přecházejí přes blankytně modrou k sněhobílé, stříbrné k elegantní fialové, královské rudé a samozřejmě nechybí ani černá, ale ta funguje pouze jako kontrastní podklad k jemným výšivkám a potiskům.

Carolina Herrera je královna perfektní siluety. Úzký pas zdůrazňují korzetové topy, široké pásky a áčkové sukně. Čisté linie spolu s výraznými barevnými kombinacemi, které často připomínají západ slunce nad oceánem, jsou perfektní volbou, když chcete opravdu zapůsobit nebo si udělat dokonalou fotku na Instagram. Stovky lajků máte s těmito šaty předem jisté.

K dokonalosti přispěly i boty, které vznikly ve spolupráci s Manolo Blahnikem.

Už víte, které šaty si vyberete do svého šatníku? Podívejte se do fotogalerie na kompletní kolekci jaro - léto 2018 a podlehněte glamour stylu v režii Caroliny Herrery.

{YouTube}FUnI3ZXjJns{/YouTube}

EBC promo