Video: Narozeniny Elle

V Palladiu 17. dubna nebylo nic jako obvykle. Už od brzkých ranních hodin probíhaly přípravy na naši velkou narozeninovou party. V osm večer vše vypuklo, končilo se po půlnoci.

Narozeniny jsme měli my, ale dárky jste dostávaly vy, naše čtenářky. Pro všechny byl připraven welcome drink, slevy v obchodech, slevy na občerstvení nebo hudba skvělých DJ 's. Ty, které byly zmožené nákupním maratonem, mohly využít thajské masáže nohou zcela zdarma. Ty, které se vydaly zdaleka, mohly přenocovat v luxusním hotelu Hilton, kde jsme pro ně zařídili exkluzivní cenu.

Branami nákupního centra ten večer prošlo na dvanáct tisíc z vás. Některé to měly kousek, jiné neváhaly přijet přes celou republiku.
Jak probíhaly přípravy a co jste nám vy čtenářky k narozeninám popřály, se podívejte na videu.

Celým večerem provázela svěží a vtipná moderátorská dvojka Vojta Dyk a Jakub Prachař. Nemohli jsme si nechat uniknout příležitost a oba pány jsme trochu vyzpovídali. Jaká je jejich oblíbená barva spodního prádla? Kolik času tráví před svým šatníkem? Dozvíte se v následujícím videu...

Kdo na celé akci rozhodně nemohl chybět, byla šéfredaktorka Elle Lada Rudovská. Ani ona neunikla oku kamery. Co podle ní přinesla Elle Češkám za uplynulých 15 let? A co ona? Jaké trendy vyznává a co ráda nosí?

Zlatým hřebem večera byla přehlídka modelů, které nám k narozeninám navrhli přední čeští a slovenští návrháři a vycházející designerské hvězdy. Patnáct let, patnáct modelů, jeden krásnější než druhý. Předvedly je dámy, které na molech často nevídáme: Linda Rybová, Jitka Schneiderová, Kateřina Winterová, Petra Nesvačilová, Iva Frühlingová, Petra Němcová, Jitka Čvančarová, Sandra Nováková.

Přehlídka luxusních šatů však nebyla jen o kráse. Byla také o charitě. Modely šly totiž hned následující den do dražby, jejíž výtěžek putoval ve prospěch nadačního fondu Slunečníce Heleny Houdové, který pomáhá znevýhodněným dětem po celém světě. Sama Helena na narozeninový večer dorazit nemohla. Byla totiž v New Yorku, kde opět pomáhala – odhalovala zde svůj billboard na pomoc dětem matek nakažených HIV. Do Prahy však poslala videopozdrav.

Nádherné šaty tak nejen potěšily oko přítomných, ale posloužily také dobré věci. Během desetidenní aukce se je podařilo vydražit za báječných 110 119, 32 Kč.

EBC promo