Bubble sukně

„Bubble“ bublinové sukně v různých podobách a délkách se střídavě objevuje v kolekcích módních značek již několik let.

Letos se vliv 80. let projevil naplno a bubble sukně se stala novou siluetou sezóny. Přeštípne vás v pase, žensky se rozšíří v oblasti boků, aby se zase zúžila do podoby bubliny v polovině stehen. Výrazný objem sukně velmi lichotí ženské postavě, opticky totiž prodlouží a zeštíhlí nohy a zúží pas.

Tento trend byl vidět snad na všech přehlídkách kolekcí jaro/léto. Britský návrhář Matthew Williamson vytvořil jednoduché, ale působivé minišaty s korzetovým vrškem a bublinovou sukní, Louis Vuitton zase odvážně zkombinoval „bubble“ minisukni s exotickými prvky inspirovanými divokou Afrikou. Nepřehlédnutelná sukně excentrického Brita Alexandera McQueenna nafoukla útlé boky modelek do bizarní obří bubliny.

Jak umět bubble sukni nosit?

Abyste využila tohoto střihu ke zvýraznění svůdných křivek, kombinujte ji s jednoduchými topy nebo s košilí zastrčenou dovnitř. Korzetové topy nebo kratší vypasovaná a ostře střižená sáčka s výraznými rameny bubble sukni perfektně doplní a ještě více ji zasadí do stylu 80. let. Dlouhé a svůdné nohy vám pomůže odhalit minisukně sahající maximálně do půli stehen a boty na podpatku XXL.

Lichotivému tvaru přifouknuté minisukně podlehly mimo jiné zpěvačka Rihanna nebo herečky Vanessa Hudgens a Isla Fisher.

EBC promo