Honba za letními šaty

Trendy je nynívšechno od etna až po romantické něžné volány. Šaty by měly odrážet vás samotnou. Vyberte si jeden styl, který je vám nejbližší, anebo postupujte jako správný shopaholik a pořiďte si unikátní kousek od každého stylu.

Šaty jako pro panenku – Zaměřte se na ramena. Balonkové a nabírané rukávy nebo volány kolem ramen dodají něžný, ženský ráz i těm nejjednodušším střihům. Evokují půvab porcelánových panenek a sluší jak vysokým, tak menším postavám. Pokud máte ale širší robustnější ramena a paže, raději se těmto střihům vyhněte. Zbytečně byste je zdůraznila.

Rozlítaný vršek – Večer plný flirtování vám zaručí šaty s vrchním topem, který se při každém vašem pohybu zavlní. Tento střih má navíc tu výhodu, že spolehlivě skryje vše, co má být utajeno, a zalichotí těm správným křivkám vašeho těla. Nemusíte mít pocit jako ve staženém korzetu, můžete volně dýchat a protančit celou noc na party na pláži.

Bohémský styl – V ničem nebudete vypadat tak nespoutaně jako v nadýchaných šifonových šatech s hippie potiskem. Můžete kráčet po pláži s horkým pískem, v zádech cítit vlahý vítr a okusit pravou svobodu.

Dlouhé maxi šaty – Nic letní atmosféru nepodtrhne tolik jako dlouhé šaty s barevnými potisky nebo s výraznými aplikacemi. Jsou elegantní, a přesto se dají nosit také ležérně se sandály i žabkami. Jste-li vysoká, máte tu výhodu, že k nim nepotřebujete vysoké podpatky. Dlouhé šaty sluší i menším postavám, u nich je ale naopak lepší takové střevíčky obout.

Pokud víte, že budete celý den hodně chodit, skvělá volba jsou slaměné boty nebo dřeváky. Dodají vám výšku a nebudou vás brzdit v rozletu. A nohy v nich nebolí!

Pro ukázky šatů pokračujte do fotogalerie.

EBC promo