REKLAMA

Oblékání podle hvězd

REKLAMA
Právě v těchto konkrétních částech těla se totiž koncentruje energie, díky níž se lidé narození ve stejném znamení projevují podobně.

Pokud se tedy vám či vašemu okolí zdá, že se síla vašeho znamení nemůže pořádně prosadit, zkuste onu část těla zdůraznit. Pokud je projevů vašeho znamení naopak moc a bylo by lepší ubrat, zkuste se inspirovat u znamení, které leží ve zvěrokruhu přesně proti tomu vašemu.

Řekněme například, že jste moderní žena: jste asertivní, dokážete se jednoznačně projevit a mnohdy si v ničem nezadáte s muži (což jsou typické vlastnosti zrozenců ve znamení Berana). Podle vašich dosavadních citových karambolů se zdá, že tyhle vlastnosti nejsou zrovna výhra. Anebo možná máte problém rozpoznat toho pravého… Tak udělejte pokus: přesuňte se do opačného znamení a využijte jeho ,výbavy‘. Naproti Beranovi leží ve zvěrokruhu Váhy, důležité tedy bude zvýraznit pas. Pořiďte si nějaký decentní, zdobný opasek, jaký si zaslouží Venuše, vládkyně Vah. S astromódou se samozřejmě dá pracovat daleko jemněji, cíleněji, zaměřovat se na řešení určité životní situace nebo problému, který je pro nás právě aktuální… ale to už je věc, kterou by měl posoudit astrolog, který je zběhlý v práci s astromódou. Podrobnější informace můžete získat na ­www.astrologika.cz.

BERANI A VÁHY
BERAN – Hlava
Jeho typickým rysem bývá aktivita, asertivita, zápal pro věc (nebo až agresivita, soupeřivost, netaktnost, bezohlednost). Chcete-li tyto vlastnosti podpořit, je potřeba začít u kadeřníka. Ostatně, na péči o účes Berani často ,ulítávají‘, takže to asi víte. Dále doporučujeme pořídit si vtipné módní sponky a gumičky, můžete začít nosit šátky, kovbojské klobouky, baseballky, bekovky, v zimě oceníte módní beranice. Nezapomeňte ani na náušnice. Berana skvěle podpoří i výrazné líčení… používejte červenou!

VÁHY – pas, bedra
O Vahách se říká, že jsou to diplomati. Vždy berou ohled na partnera, jsou mírné, mají smysl pro krásu. Někdy mohou být až marnivé, nerozhodné a povrchní. Síla Vah se skrývá v oblasti pasu. Pořiďte si výrazný pásek, nejlépe v růžové barvě. Ženy, které se bojí tetování, mohou zkusit třeba jen jednorázové nebo henu – v oblasti beder.

BÝCI A ŠTÍŘI
BÝK– krk a šíje
Býk se vyznačuje realismem, stabilitou, smyslností, někdy také až požitkářstvím, umíněností, těžkopádností, odmítáním změn.

Jestli chcete podpořit některou z těchto vlastností, začněte nosit šály a šátky. Nejlépe fungují ve zlatohnědé barvě.

ŠTÍR– rozkrok
Už z toho logicky plyne proslulá náruživost Štírů, intenzita prožívání, pronikavost, magičnost, anebo také posedlost, mstivost a sebetrýznění. Štíří energii v sobě podpoříte nošením červených nebo červenočerných kalhotek všech střihů. Pro Štíra ,hraje‘ i vše, co se týká intimní hygieny, úpravy ochlupení, tetování…

BLÍŽENCI A STŘELCI
BLÍŽENCI
– ruce, paže, ramena
Jsou komunikativní, přizpůsobiví, zvídaví, anebo žvaniví, povrchní a přelétaví. Jak zvýraznit ruce? Dojděte si na manikúru a cestou domů se stavte pro nějaký pěkný náramek nebo prstýnek. V létě můžete experimentovat s ornamentem, který vám na ruku namalují v tattoo studiu henou. Blíženci by měli nosit teď velmi módní vyšívané ornamenty – v tomto případě na rukávech. A světle modrou barvu.

STŘELEC – stehna a hýždě
Střelec je povahy otevřené a veselé, objevuje filozofické pravdy světa. Typická je pro něj vitalita. Někdy však může přehánět, být ve své upřímnosti netaktní, přehlížet detaily. Ten správný esprit Střelci zajistí kraťasy, které budou hitem tohoto léta, oblíbené kapsáče a výšivky. Ideální jsou džíny s výšivkou na stehnech a v oblasti zadních kapes. A barva? Především veselá červenooranžová.

RACI A KOZOROZI
RAK – Ňadra a oblast žaludku
Rak je stvoření vnímavé, emotivní, domácké, pečující o ostatní, takže sklouzne snadno i do určité dětinskosti, snadno se urazí, podléhá náladám. Tady je rada, rychlá a jednoduchá. Nešetřete! Utraťte nechutně vysokou částku za podprsenku, nejlépe hráškově zelenou, a máte vyhráno.

KOZOROH – kolena
Kozoroh se vyznačuje zodpovědností, schopností soustředit se a vytrvat. Typická je pro něj ctižádost, určitá zdrženlivost, v přehnané míře až asketismus a sucharství a pocit, že musí pracovat do úmoru. Doporučujeme klasickou sukni. Důležité je, aby její délka sahala přesně ke kolenům. Ty, které nenosí sukni, sáhnou po džínách ,potrhaných‘ na kolenou. Účinek umocní černá a antracitová barva.

LVI A VODNÁŘI
LEV – okolí srdce a dekolt
Lví srdečnost, šlechetnost a sebejistota jsou proslulé. Někdy je můžeme pozorovat i v podobě okázalosti, sebepřeceňování nebo nafoukanosti. Takže: kožešinové límce, výrazné výstřihy končící v oblasti srdce ve lví zlaté nebo žlutooranžové budou pro ně to pravé.

VODNÁŘ – holeně a lýtka
Vodnářská energie je přátelská, důvtipná, originální, chce se odlišit od ostatních. Někdy ale mají strach z intimity, vystupují neosobně a chladně. V astromódě sem tedy patří kozačky, podkolenky a podvazky, a to v nápadných pestrobarevných vzorech.

PANNY A RYBY
PANNA– mezi žaludkem a pasem
Panna se vyznačuje smyslem pro detail, praktičností, spolehlivostí a střízlivostí. Tyto vlastnosti se mohou zvrhnout až do přílišné kritičnosti a ustaranosti. Čím zdůraznit jejich tělo? Topem poodhalujícím bříško, bokovkami, korzety… Typickou barvou pro toto znamení jsou všechny okrové odstíny.

RYBY – kotníky až chodidla
Ryby jsou jemné, soucitné, imaginativní, obětavé, a když to přeženou, tak i sebelítostivé, věčně zasněné, bezcílně bloumající a občas i líné. Na jejich popelčí nožky tedy patří především kvalitní značková obuv, řetízky, nalakované nehty, prstýnky, hlavně v perlově šedé, třpytivé apod.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA