Provětrejte jeho kousky

Některé kousky z šatníku vašeho partnera mohou působit ve vhodné kombinaci velmi žensky.
Přinášíme vám pět zásadních typů.

1. Košile
Pánská košile je klasickým a nepostradatelným kusem mužského oblečení. Je takřka neměnnou součástí pánského obleku už po několik dekád.
A ve vašem šatníku vám splní stejnou službu. Jednoduchá košile je ideálním oblečením na nejrůznější pracovní schůzky a pohovory.
Bílá košile je naprostá klasika, ve které se nedopustíte žádného faux pas. Ale pokud váš partner bílé neholduje, neváhejte si obléct například i s jemným proužkem a nebo z lehkého denimu. Pokud jde o velikost, hlavu si s větším rozměrem rozhodně nelámejte – buď košili noste zastrčenou do sukně, nebo ji jednoduše nechte padat přes úzké kalhoty nebo legíny.

 

2. Vesta

Vesty jsou perfektním doplňkem skoro ke každému oblečení. Můžete je natáhnout přes jednoduché tričko nebo tílko a úplně tím oživíte celkový outfit. Můžete je obléci také přes žerzejové šaty s krátkým nebo dlouhým rukávem a přepásat opaskem, a hned jste šťastnou majitelkou další kombinace. Noste je v klasické černé nebo šedé, ale i s proužkem .

3. Svetr

Koupil si váš přítel nový úchvatně barevný svetr? Neváhejte a půjčte si ho. Ideální je z lehké pleteniny v jakékoli barevnosti, která vám lichotí. Ale klidně i s proužky nebo káry.
Noste ho k pouzdrové sukni přepásaný kontrastním koženým páskem nebo ke slim džínům v kombinaci se šálou.

 

4. Sako
Vyzkoušejte si všechna saka, která v jeho šatníku najdete. Nebojte se, že jsou o trochu větší a delší. Mírně mohutné blejzry se budou budou nosit i tuto sezonu a delší rukávy můžete buď ohrnout, nebo jednoduše vykasat. Svěle vypadají s krátkými šaty s květinovými vzory nebo s minisukní a velmi vysokými kozačkami.

5. Džíny
Poraďte mu, aby si koupil klasické neoprané džíny z tmavého denimu.
Vám budou sice o kousek větší, ale to snadno vyřešíte koženým páskem. Hlavně nezapomeňte ohrnout nohavice nad kotníky a noste je k vysokým podpatkům. Doplňte je jednoduchým vypasovaným sáčkem a šálkou a docílíte velmi svěžího a mladého vzhledu.

EBC promo