Valentýnské šaty

Střihů a vzorů je nepřeberné množství, vyberte si tak, abyste zapůsobila, a současně se cítila pohodlně.

Vybírejte barvy, které ladí vašemu barevnému typu. Nepsaným pravidlem bývá, že barva vašich rtů bude na oblečení působit velmi žensky a věrohodně. Chcete-li podtrhnout svou osobnost, zvolte barvu svých očí. Zbytečně kontrastní barvy přidají na tvrdosti ve výrazu, a jen podtrhnou nedokonalosti.
Střih šatů by určitě měl lichotit. Malé šaty na velkém těle postavu opticky nezmenší, stejně jako velká róba na drobné figuře postavu nezvětší.

Zvolte proto šaty, které vám opravdu padnou, nikde zbytečně neplandají nebo se nepnou.
Vybírejte si materiály, ve kterých se budete cítit pohodlně. Upřednostňujte ty přírodní nebo směsové a streče. Korzetové šaty jsou vždy lepší s příměsí lycry a volánkové šaty budou nejkrásnější z čistého hedvábí.

Zde vám přinášíme několik typů na trendové valentýnské koktejlky:

Krajkové
Hitem nadcházející sezony je krajka. Poloprůhledné šaty s krajkovým motivem jsou tím, co vašeho partnera jistě naprosto uhrane. Šaty mohou být naprosto jednoduchého střihu, který nechá materiál perfektně vyniknout. Nebo může být v kombinaci se saténem, a evokovat tak spodní košilku, která podtrhne váš sex-appeal.

Volánkové
Kanýrky, volány a volánky vám dodají na rozpustilosti a mladosti. Šaty mohou mít jen volánkový detail nebo se můžete obléci jakousi záplavou vlnobití. Volány zapůsobí nejlépe, pokud je zvolíte z šifonu nebo saténu.

Řasené
Ve stylu antických bohyň se jistě zapíšete jako královna večera. Jednoduché splývavé tuniky s důmyslným detailem pomohou zakrýt malé nedokonalosti. Navíc působí velmi žensky a budete se v nich cítit velice příjemně.

Potisky
Míře potisků se meze nekladou. Můžete si vybrat vzory divokých květů, nebo naopak romanticky malé kvítky na poloprůhledných šifonech. Fantasticky vypadají abstraktní ‚rozpité‘ barevné tisky na saténovém podkladu. Nebo se oblékněte v trendu ‚new tribal‘ do afrických vzorů a staňte se nespoutanou divoškou.

EBC promo