Dny Marianne startují již tento pátek

Rok se s rokem sešel a Dny Marianne jsou zase tady. Letos mají speciální poslání, které můžeme pomoci naplnit právě my, milovníci slev. Nastartujme společně českou ekonomiku a zároveň si pojďme udělat radost po náročných událostech letošího roku. Ať už jste proti koronaviru bojovali v první linii, nebo v rámci karantény, všichni do jednoho si zasloužíte odměnu. A kdy jindy si ji vybrat než během největší nákupní akce se slevou?

Od prvního ročníku narostly Dny Marianne do takových rozměrů, že nemají v Česku obdoby a jsou zde úspěšnější než Black Friday. Kdo během zářijového víkendu nestříhá slevové kupony, nesbírá účtenky za nákup a následně je nevyměňuje za dárky v Marianne loungích, jako by nebyl. Zatímco někdo během Dnů Marianne vyřeší dárky na narozeniny, nebo dokonce Vánoce, pro některé znamená celý víkend dámskou jízdu.

Do začátku Dnů Marianne 2020 nestříháme metr, ale kupony ze slevové knížky – letos je jich přes šest set. Kdo se chce vyhnout stříhání, může si kupony stáhnout do chytrého telefonu a využít aplikaci Dny Marianne.

Nákupy se slevou online

Plánujete víkend v pohodlí vašeho doma nebo mimo město? Nevadí, ani tak vám nákupy ve Dnech Marianne neuniknou. Jako každý rok, můžete nakupovat i online. Pokud naopak plánujete vyrazit do obchodních center a užít si odpoledne s kamarádkami nebo rodinou, nezapomeňte se zastavit v Marianne lounges pro dárek za vaše nákupy.

Aplikace Dny Marianne 2020

Ušetřete čas s mobilní aplikací Dny Marianne, která vám pomůže najít ty nejvýhodnější slevové nabídky. Navíc za zvýhodněnou cenu 110 Kč získáte jako bonus dvě kuponové knížky – Marianne a Marianne Bydlení.

Kód z vaší papírové kuponové knížky otevírá v aplikaci nejen informace o slevách, ale i adresy jednotlivých obchodů, ke kterým vás bezpečně a jednoduše dovede. Více informací najdete ZDE.

Pozn. Kód z kuponové knížky neodemyká elektronické kupony. Nezapomeňte si proto knížečku s kupony vzít s sebou na nákupy.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA