Svátek módy oslavíme již 12. února!

Propagace veletrhů STYL a KABO.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Novinky a exkluzivní značky

Již 39. ročník přináší opět mnoho novinek. Své nové modely představí na únorových veletrzích v sekci Classics například americká módní značka GAP, která představí modely mladé módy i kolekce dětských oděvů. Podobně i značka Madonna, jež představí kolekce dívčí módy. Pánské konfekci v této vyšší třídě bude dominovat značka Accord dodávající špičkové pánské obleky, stejně jako značky Arikos nebo Heinrich Katt v nabídce pánských košil. Poprvé se představí rakouská značka Giesswein, která nabídnevýrobky z pletenin a z přírodních prodyšných materiálů. Značka C-PARK z Maďarska představí kolekci kabátů, společnost Thomas Urban představí oděvy z kůže a kožešin a kašmírové svetry a plédy značky AVELLANA. CHRISTA PROBST přiváží novékolekce CPM – svetry a halenky. V sekci CASUAL zastupuje vyšší cenovou kategorii značka PIONIER s mladou a džínovou módou. Kožené a kožešinové výrobky nabídne značka DELSO MODE z Itálie. Spodní prádlo vysoké kvality a také odpovídající ceny představí značka ANITA, plavky zase poprvé vystavující značka EUROFALA.

eurofaladoclanku

Známí vystavovatelé

Tradiční vystavovatelé veletrhu STYL předvedou své nové kolekce nejen ve svých expozicích, ale i na přehlídkových molech. V segmentu denní a noční prádlo a plavky to jsou značky Affairs bySassa, Acqua, Brubeck, Calvi, Calvin Klein, Cornette, Diesel, Eldar, Fabio, Favab, Impetus, Lian Mood, Luna Lux, Lupoline, Pecom, Pleas, Replay Underwear, Ruko, Schiesser, SoftLine Collection nebo Valery.

V sekci Classics se na výstavní ploše Premium představí výrobci a značky Coexis – značková trička a halenky, C-Park značkové kabáty z Maďarska, Hanz Thomas Christian Urban kožené a kožešinové oděvy a kašmírové svetry,firma Hapel skompletní nabídkou dámské konfekce, stejně jako značka Jopess fashion. Firma Perab představí dámskou i pánskou konfekci značek Cabano, Mox a SKAG a značka Pyramid zase šály, šátky a kravaty. V pavilonu P nebudou dále chybět značky a výrobci jako Andrea Zieglerini, Arikos, Blue Trading Group, Brandit, Face, Face Teens, Moděva, PM Styl, Sanu Babu, Sunny Art. Mezi vystavovateli doplňků a bižuterie obchodníci naleznou tradiční firmy a značky, jako např. KARPET, ZORDA, AEL, Dantes, Doppler CZ, JBX, Kalipra a Tonak – světově známý výrobce klobouků a čepic, který se po několika letech opět vrací na brněnské výstaviště.

Blue SevenPavilon F nově zasvěcen obuvnické branži

Svoji nabídku obuvi, koženého zboží a doplňků představí známé a renomované značky. Největší nabídku nových modelů, i co do velikosti výstavní plochy, budou na veletrhu KABO prezentovat značky V+J OBUV, RIEKER, WORTMANN, NIK, TERM, UNIDAX nebo WENDEL.Nebudou chybět aniostatní velcí hráči středoevropského obuvnického trhu, jako jsou značky ARA, BIBO SHOE, DAPI, GABOR, GENEZE, IBERIUS, Josef Seibel, LANSON, LEGERO, NUMERO UNO nebo WOOLF. V sekci kožené galanterie, kabelek a doplňků přichází s největší nabídkou, na ploše větší než 100 m, společnost ARTTEDDY.EU, poprvé se objevuje společnost HAV PURSE z Tchaj-wanu, své novinky představí i firma D.L.M. pana Duška. První účast na veletrhu KABO bude mít i německá společnost FIEGE, jejíž české zastoupení představí a nabídne své aktivity v oblasti módního průmyslu a e-commerce. Více informací na: www.styl.eu.

EBC promo