All You Need is LOVE. A srpnová ELLE!

Propadli jsme módě, lásce, sexu a fantastickým letním účesům. Propadli jsme srpnové ELLE. Nikdo nedokáže nosit sex tak jako ONA. Rafinovaně, promyšleně, bez vulgarity. S nikým se nenaučíte nosit letní trendy tak jako s ní. Průsvitné látky, overaly, cool klobouky, plavky… Na co si jen vzpomenete. Nikdo vám neukáže tolik podoblásky. Je libo lásku ze zákulisí módního světa, lásku přes internet, lásku osudovou? ELLE nevynechala ani lásku čerstvě sezdanou, úřadem i bohem posvěcenou. Alena Šeredová se totiž podělila o fotky i dojmy ze své nedávné svatby.

A nikdo vám nevyčaruje takové vlasy jako právě srpnová ELLE. S manuálem od proslulého kadeřníka Saschy Breuera vám je vyčeše do sofistikovaného drdolu, sváže do ležérního culíku nebo třeba rybího copu.

ELLE jsme propadli i proto, že dává šanci vyhrát ve velké letní soutěži se značkou GANT. Rozdává retro kolo do městských ulic, sluneční brýle nebo poukázky na nákupy v buticích GANT! Na stránkách ELLE.cz se hraje celé tři týdny, takže šancí na výhru je hodně.
Jako sladkou fashion tečku na závěr má srpnová ELLE pro české čtenářky sexy župánek. Ideální ke svádění i prázdninovému lenošení. K sehnání je ale pouze u ELLE na stáncích, předplatitelky ho získají v průběhu tohoto roku. A samozřejmě i travel size vydání za skvělou cenu. Je přece léto!

Župánek se povedl. Nemohli jsme v redakci vydržet a vyfotili se v něm. Jak to dopadlo, se dozvíte v galerii pod článkem.

EBC promo