REKLAMA
REKLAMA

Faces to Watch

19.10.2006 proběhlo ve večerních hodinách v Retro Music Hall v Praze české a slovenské finále celosvětového konkurzu Faces to Watch - tvář hodinek GUESS.

Tento konkurz probíhal opravdu současně v téměř 70 zemích světa. Hledá se nová ženská a mužská tvář hodinek GUESS, která bude tuto značku reprezentovat ve všech předních světových časopisech pro nadcházející rok 2007.

I proto se buď v obchodech GUESS, nebo na stránkách www.facestowatch.cz přihlásilo přes 1650 zájemců z Čech, Moravy i Slovenska. Z těchto uchazečů se na základě zaslaných fotek vybralo téměř 300 postupujících, kteří již byli pozvaní na osobní neveřejný casting.

A tady bylo na začátku října vybráno 30 žen a 30 mužů, kteří přišli na veřejné finále do klubu Retro. Mimo jiné program finálového večera také doplňovala módní přehlídka butiku Montana z Vinohradského Pavilonu, barmanská a laserová show a neposlední v řadě také vystoupení Sámmera Issy se svými tanečnicemi. Všechny účinkující upravil tým kadeřníků Wella a vizážisté na nich zapracovali profesionální kosmetickou značkou filmového průmyslu a fotomodelingu Sebastian.

Finále bylo velmi napínavé, diváci mohli sledovat na velkém plátně nejen tváře všech soutěžících, ale také nejnovější kolekci hodinek GUESS.

A nakonec bylo vybráno 10 nejlepších mužů a 10 nejlepších žen. Umístili se zde jak naprosto neznámí lidé, tak i například misska Michaela Štoudková.

Na webových stránkách www.facestowatch.cz si finalisty můžete prohlédnout a pokud nevyhrál zrovna Váš favorit, nezoufejte, od poloviny listopadu se můžete na webových stránkách zaregistrovat a hlasovat pro právě Vaši oblíbenou tvář a dát tak šanci dalším pár uchazečům, kterým se nepodařilo probojovat se do finálové dvacítky.

No a potom už nám nezbývá nic jiného, než čekat, koho si Paul Marciano, zakladatel značky GUESS, vybere a pozve na celosvětové finále do Basileje v dubnu 2007.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA