International Fashion Show

Akce se koná v úterý 19. srpna 2008 v 19:00 hodin ve Fashion HALL (pavilon G2) na brněnském výstavišti a prestižní přehlídky bude moderovat známý herec Pavel Liška.

Součástí večera je i slavnostní předání ocenění TOP STYL DESIGNER srpen 2008, které získá jeden z osm finalistů z České republiky, Slovenska a Rumunska.
V odborné porotě soutěže Top STYL Designer zasedne přední česká návrhářka Liběna Rochová, známý zpěvák a autor hitů Petr Nagy, předsedou poroty je Josef Ťapťuch, který působí na VŠUP v Praze a Paříži a nebude chybět přední český návrhář Josef Klír.

A na co se tedy můžete těšit?
Na přehlídkovém mole ve Fashion Hall předvede své modely pro ambiciózní „alfa“ ženy rakouská módní návrhářka Anna Aichinger.

Španělskou návrhářskou tvorbu bude reprezentovat Valeria Derbais, jejíž kolekce „Květinová koupel“ je protkaná květinovými detaily, smyslností a koketérií. Všechny šaty jsou vytvořeny z jemného hedvábí, saténu, tylu a organtýnu.

Z dalekého Taiwanu přijede představit kouzelnou kolekci plnou optických klamů s názvem Křivka, Kruh, Geometrie návrhářka Pi Ying Chen.

Českou módní tvorbu bude zastupovat držitel ocenění TOP STYL DESIGNER 02/2005 Pavel Jevula, který představí modrou kolekci na motivy knihy STALKER. Tato kolekce bude doplněna stejnojmennou bižuterií firmy Jablonex Group a. s.

Návrhářka Helena Fejková se při tvorbě kolekce nechala inspirovat španělskou architekturou Antonia Gaudí.

Poselství – to je název kolekce od mladé české návrhářky Zuzany Machorkové. Její Poselství je ve znamení ženskosti a elegance s prvky dokonalého krejčovského zpracování.

Svou kolekci předvede i únorová držitelka ocenění TOP STYL DESIGNER Zuzana Sedmidubská. Její kolekce je v krémových, béžových tónech a bude mít charakter a atmosféru maurské stavby v Granadě, kterou se nechala inspirovat.

Vstup: 300,- Kč
vstupenky je možno zakoupit na www.ticketstream.cz nebo při vstupu do BVV
více na www.bvv.cz/styl