„Mám ráda pohodlí, které hřeje.“

Propagace značky BaťaLinda Rybová vám představuje novou zimní kolekci u Bati. Oceňuje na ní její rozmanitost, pestrost a samozřejmě kvalitu použitých materiálů. „Mám ráda typickou zimu,“ říká Linda Rybová, „ takovou tajemnou, vánoční. A do ní určitě zvolím pohodlí od Bati, které zahřeje.“

Kontrast retra a nostalgie
Nová zimní kolekce značky Baťa je originálním kontrastem retra a nostalgie. Nepřehlédnutelné inovace se projevily zejména v tvarování špic, podpatků a detailů, kterým dominují zaoblené tvary. Absolutní novinku představují hranatější zkrácené siluety. Pro letošní zimu designéři volili převážně blokové podpatky, nevynechali ani stále oblíbené klíny, které se pozvolna, sezonu od sezony, přetváří v platformy. Velký důraz je kladen na kvalitu použitých materiálů a jejich zpracování.

Bižuterie, výšivky, vzorování, kožešiny a zdobení naivními motivy dominují celé kolekci pro zimu 2006/2007 a zdůrazňují její propracovanost.
Novinka: zásilková služba Baťa DOMŮ

Pro letošní zimu vám zároveň představujeme unikátní zásilkovou službu Baťa DOMŮ. Znáte ten pocit, když si vyhlédnete za výlohou nebo na stránkách módního časopisu boty, které prostě musíte mít? Spěcháte do obchodu, protože je okamžitě chcete, jenže oni už nemají vaši velikost… Díky zásilkové službě Baťa DOMŮ je tento problém minulostí. Dnes už stačí, když si vybrané boty objednáte na internetové adrese www.bata.cz nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře v kterékoli prodejně Baťa. V neposlední řadě je nákup v našem internetovém katalogu ideálním řešením pro zákaznice milující odvážnější či dražší modely, které nemusí být dostupné ve všech prodejnách. Dokonce zde najdete i speciální kolekci určenou pro náš největší obchodní dům s obuví na Václavském náměstí. Nyní navíc můžete platit platební kartou přímo na webu a do týdne vám Baťa doručí zásilku zdarma až k vám domů!

Zaručujeme vám možnost vrátit nepoužité zboží do třiceti dnů od nákupu v kterékoliv prodejně Baťa, nebo poslat zpět poštou. A samozřejmě bez udání důvodu. A kolik vlastně doručení zboží přes Baťa DOMŮ stojí? Jestliže jste členem Baťa klubu, zaplatíte 49 korun. Ostatní zákazníci platí baťovských 99 korun.

Zima u Bati je letos ve znamení skvělé módy i dalších skvělých novinek. Vychutnejte si ji!

EBC promo