Modelka Pavlína Němcová představí kolekci Eleny Skakun

Modelka Pavlína Němcová představí kolekci Eleny Skakun

Na Slavnostním zahajovacím večeru veletrhů STYL a KABO, který proběhne 18. srpna na brněnském výstavišti, se opět potkají významné osobnosti ze světa modelingu. Hlavní hvězdou na přehlídkovém mole bude světová topmodelka Pavlína Němcová, která v současné době žije střídavě mezi Paříží a Prahou.

Fotografie zde

Pavlína NěmcováPavlína Němcová fotila kampaně pro prestižních módní a kosmetické značky jako jsou L’Oreal, Bourjois, Clarins, Cartier, Christian Dior, Lejaby, Palmers, či Poly Kur; předváděla v New Yorku, Paříži, Londýně, Miláně.

Slavná modelka se věnuje také herectví. V současné době natáčí film na motivy knihy Michaela Viewega Případ nevěrné Kláry, kde ztvárňuje detektivovu manželku Ruth. Filmoví diváci ji znají především díky roli novinářky v oscarovém snímku Edith Piaf, jehož hlavní představitelka Marion Cotillard získala Oscara i Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon.

Na srpnových veletrzích Pavlína Němcová, v rámci Slavnostního zahajovacího večera, předvede luxusní kolekci kožešinového oblečení od významné ruské módní návrhářky Eleny Skakun. Její módní kolekce TATUM ET OLEM se vyznačuje harmonickým vztahem k přírodě, reprezentuje severskou historii, místní tradice, život a kulturní rozdíly. Kolekce je vytvořena z umělé kůže. Diváci této módní show se mohou těšit i na druhou kolekci, která je nazvaná UGRA THE MULTINATIONAL a při jejíž tvorbě byly použity pravé kůže. Elena Skakun se nechala inspirovat lidmi z kmene Khanty – Mansy a jejich principem bytí „Vem z přírody to, co sama je schopna obnovit, ne víc“.

EBC promo