Nová kolekce triček ve Flamingoparku

Nová kolekce triček ve Flamingoparku

Internetový obchod a kamenná prodejna na Žižkově Flamingopark.cz si pro vás připravil další kolekci triček.

Fotografie zde

FlamingoparkI tentokrát zůstal věrný svému rukopisu, takže se můžete těšit nejen na originální motivy, ale i neotřelé materiály a různé střihy. K potisku Flamingopark využívá celé plochy trička a současně si pohrává se zajímavými kombinacemi barev.

V dámské kolekci najdete spoustu triček s vtipnými motivy připomínajícími animované seriály, jež jsou zjemněné tím, že je tisk zpracován hnědou nebo šedou barvou, namísto klasické černé. Novinkou jsou pánská trička z velmi příjemného mačkavého materiálu a s celoplošnými potisky, které se objevují i na zadní straně.

Co se týče barev, najdete zde širokou paletu od zářivě fialové či modré, po klasickou bílou, béžovou nebo černou. Všechna trička jsou ze 100% bavlny. Flamingopark je navíc uvádí v limitovaných sériích, takže se nemusíte bát, že svůj originální model uvidíte i na někom jiném. A ceny? Například dámské tričko stojí 580 Kč.

Kontakt: Flamingopark, Vlkova 11, Praha 3, www.flamingopark.cz (výrobky jsou ale k dostání i v designových obchůdcích jako je Parazit, PourPour a jiné)

EBC promo