REKLAMA
REKLAMA

Odhaleno! Nová kolekce Reebok X Victoria Beckham je tady

Sportovní značka Reebok tento týden odhalila první kolekci, která vznikla z dlouho spekulované spolupráce s módní ikonou Victorií Beckham. Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019 tak nakonec vychází ze společného cíle - vytvořit svěží typ prvotřídního sportovního oblečení, které bude funkční a přesto podle posledních módních trendů. A my můžeme s klidem prohlásit: mise splněna!

Celá kolekce se nese v duchu osobité, čisté estetiky s nenápadným logem, která oslavuje toto partnerství ve třech podobách: logo Reebok, integrované vektorové logo VB a opakující se vektorové logo VB. Nápadně nenápadné a stylové ve všech směrech! 

K procesu navrhování Victoria Beckham říká: „Hlavní myšlenkou této kolekce je zkombinovat uvolněnost streetové módy s technickými vlastnostmi sportovních oděvů při zachování minimalistické estetiky mé značky – a zahrnout do kolekce i unisexové modely, což pro mě při jejím navrhování hrálo klíčovou roli. Každý kus je navržen tak, aby byl flexibilní, přizpůsobivý a umožňoval optimální sportovní výkon. Na druhou stranu bylo důležité vytvořit i něco stylového, co bez problémů zapadne do jakéhokoli šatníku. Tyhle modely vás doprovodí z tělocvičny do kanceláře i s odbočkou do školy.“

Vizuální směr kampaně na propagaci kolekce, za nímž stojí fotograf Mario Sorrenti a stylista Alastair McKimm, vychází z tvůrčí vize, již Victoria Beckham pro kolekci zvolila a která kombinuje uvolněnost prvotřídního streetového oblečení s technickou emocí, to vše zabalené do jednoduchosti, která je pro estetiku Victorie Beckham tak charakteristická.

„Chtěla jsem kolekci, která udrží krok s nabitým programem, jako je ten můj. Tyto modely mají funkční vlastnosti, které potřebuji v tělocvičně, ale jsou dostatečně jednoduché a přizpůsobivé pro můj životní styl. Každý funkční kousek jsem osobně otestovala při cvičení.“

Kolekce Reebok x Victoria Beckham pro jaro 2019 bude snadno dostupná na stránce Reebok.com/VictoriaBeckham či u dalších vybraných prodejců po celém světě. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA