Přichází Pradamalia, nová rodina tajemných tvorů Prada

Přivítejte Pradamalii, novou rodinku tajemných tvorů, naklonovaných z rekombinantní DNA značky Prada, která už více než století potvrzuje svou schopnost reprodukce. Její výzkumný tým prý chtěl toto tvrzení ověřit a výsledkem je nový druh: zčásti biologický a zčásti technologický, ale ve všech ohledech Prada.

Každá ze sedmi nových postaviček – Disco, Socks, Fiddle, Otto, Toto, Scuba a Spot – má nadpřirozené schopnosti a pár nápadných zvláštností. Všechny vyrůstaly v izolaci ve strohých prostorách laboratoří Prada a mají trojúhelníkové srdce a šachovnicový mozek. Mezi další typické znaky Prada patří kovové cvočky, odstíny ombré, leštěné dřevo, natištěné rty nebo ikonická kůže Saffiano.

Jednotlivé postavičky Pradamalia jsou v prodeji v obchodech Prada a na prada.com v podobě přívěsků na klíče, náušnic i přívěsků na řetízek, v řadě velikostí a materiálů. Každá postavička má speciální balení, v němž najdeme bohaté informace o její jedinečné anatomii, povaze, chování i původu. Fázovaná kampaň s animovanými tvory Pradamalia, odehrávající se v laboratořích Prada a po jejich útěku i v okolním světě, byla zahájena v listopadu 2018. Jejich příběhy se budou po zbytek roku objevovat na různých platformách v přípravě na Vánoce.

Projekt Pradamalia je výsledkem spolupráce Prada a studia 2x4 New York. V nabídce produktů, jež jsou v prodeji v obchodech Prada a na prada.com, jsou přívěsky, šperky a dámské i pánské drobné kožené výrobky.

EBC promo