Proč si Meghan Markle oblékla na wimbledonské finále Ralpha Laurena?

Text: Klára Dedková

O minulém víkendu navštívila vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle se svou švagrovou Kate Middleton ženské finále tenisového turnaje Wimbledon. Poprvé si obě dámy vyšly spolu na akci samy, bez svých protějšků a podle jejich výrazů si to velmi užily. 

Do královské lóže si Meghan oblékla pruhovanou košili a bílé kalhoty do pasu od amerického návrháře Ralpha Laurena. Vybrala si značku, jež pro ni ve spojení s wimbledonským zápasem znamená víc, než se na první pohled může stát. Například vzpomínku na seznámení s princem Harrym.

Před dvěma lety byla Meghan pozvaná značkou Ralph Lauren taktéž na ženské finále Wimbledonu. Herečka navázala spolupráci s PR manažerkou módní společnosti Ralph Lauren Violet von Westenholz. Dcera britského alpského lyžaře barona Pierse Von Westenholze je ovšem také blízkou přítelkyní prince Harryho, s nímž se kvůli přátelství otců zná již od dětství. 

meg

V době, kdy se Harry přítelkyni svěřil, že má potíže najít tu pravou, Violet napadlo, že by prince mohla seznámit právě s americkou herečkou Meghan Markle. Domluvila jim rande naslepo a nyní, o dva roky později, se do wimbledonského hlediště může dívat již na Harryho manželku. Stejně jako tehdy v oblečení od Ralpha Laurena. 

Meghan si s sebou na finále vzala i slaměný klobouk od Maison Michel, který oblékla i před dvěma lety. Letos ho však kvůli přísným pravidlům v královské lóži nemohla mít na hlavě, bránil by ve výhledu ostatním. A tak si ho alespoň přidržovala v ruce jako doplněk. Je pro ni zřejmě symbolem doby, kdy se seznámila se svým budoucím manželem. 

EBC promo