REKLAMA
REKLAMA

Tenhle šampon potřebují zkusit všechny blondýnky!

Pokud jste blond, pak tento problém určitě dobře znáte: udržet si krásný odstín při každodenním shonu, kdy často v nabitém programu není v našich silách navštívit kadeřníka tak často, jak bychom přáli, mají vlasy tendenci ztrácet lesk i šik blond odstín. Řešení? Fialový šampón na vlasy!

Tento nenápadný vlasový produkt je alfou a omegou v péči o blond hřívu a absolutní nutností, a to především v období mezi dvěma barveními. Má totiž úžasnou schopnost stahovat z vlasů žlutý pigment a tím zajistit, že si vaše blond vlasy zachovají studený podtón i mezi jednotlivými návštěvami kadeřníka. Nežádoucí žluté nebo oranžové odlesky nemusí být způsobené pouze barvením – vznikají také při dlouhém pobytu na slunci nebo častým tepelným stylingem. Fialový šampon je proto vhodný i pro přirozené blondýnky, kterým pomáhá v péči o zářivou barvu.

Ideální je ale také pro experimentátorky s trendy fialovými, modrými nebo stříbrnošedými odstíny vlasů, kterým zajistí udržení studených odlesků a poskytne ochranu před vymýváním. Podstatou jeho působení jsou právě fialové pigmenty, které stahují nežádoucí teplé odstíny a prostřednictvím neutralizace je mění na studenější, ale zároveň stejně světlé a lesklé.

Jak fialový šampón používat?

Nejdůležitější veličinou je tady čas. Právě ten rozhodne o tom, zda získáte svou vysněnou plavovlasou blond, krásnou stříbrnou nebo budete mít ve vlasech odlesky fialové. Tento s nadsázkou řečeno „domácí toner” vám zajistí takovový odstín, podle toho, jak dlouho jej necháte působit. Doporučená délka působení se odhaduje přibližně na pět minut. Pokud ho necháte působit o trochu déle a následně jej smyjete, z obyčejné blond vám vykouzlí jemnou barvu s fialovým nádechem. Šampon se z vlasů postupem času sám vymyje. 

sampon

 

REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA