REKLAMA
REKLAMA

Doma u hvězdného sportovního páru: Jak bydlí Koukalovi?

Bytový areál Green Motol v sousedství hotelu Golf vysoko nad silnicí se už od pohledu zdá jako lákavá adresa. Jednoduché moderní budovy v sobě pojí eleganci a čistotu, tolik typickou pro severskou módu i design. Není divu, žesi manželé Koukalovi své nové bydlení nemůžou vynachválit.

Začátek dne
Když už jsou Gábina a Petr spolu, snaží užít si společných chvil, jak jen to jde. Jejich ideální den začíná společným ranním během. “Green” v názvu totiž není jen tak, jejich byt je doslova na dosah golfového areálu v Motole, kam to mají ještě blíž než na tramvajovou zastávku. Pár metrů a hned vybíhají do kopce golfového hřiště. Dále pokračují přírodním parkem Košíře-Motol a někdy si dají okruh až k Andělu.

Snídaně na terase
Po společném ranním protažení následuje příjemná relaxace: snídaně na terase. Žádný z předchozích dvou bytů Petra neměl balkón - a jeho výhody v Green Motol si tedy náležitě užívá. A protože společně doma relaxovat stíhají opravdu velmi málo, takovou snídani na terase, za slunečného počasí, s krásným výhledem ze čtvrtého patra do parku a na golf, je pro oba velkým svátkem.Jako vrcholoví sportovci navíc využívají balkón i pro další účely: třeba pro vysušení mokrého oblečení po intenzivním tréninku (k tomu dobře slouží i praktická velká komora).

Zpět do reality
Na svém bydlení oceňují klidnou lokalitu v blízkosti centra, perfektní dostupnost, ale i fakt, že na letiště to mají autem čtvrt hodinky. Pro závodníky světové úrovně bezpochyby velká výhoda. „Když přiletím ve dvě ráno ze závodů, už se vidím v posteli. Za dvacet minut jsem totiž z letiště doma," pochvaluje si Petr.

Nejmilejší místo
Zatímco Petr nejvíce miluje prostornost, hodně světla v bytě a k tomu velký a krytý balkon, pro Gábinu je nejlepším místem koupelna s vanou. Ideálně plnou pěny.


Zajímá vás víc? Navštivte Koukalovi i vy, na adrese www.nakouknete.cz. Pro domácí videa, fotografie, rozhovory s Gábinou a Petrem a další zajímavosti.

image002 9811d

 

REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA