REKLAMA

MISSION DESIGUAL: Vydejte se vstříc nové kolekci od Mirandy Makaroff

Barevné, neotřelé a jiné 

Střihy, které definují a tvarují ženskou postavu. Symetrické polibky a potisky kůží neexistujících živočichů, jež vás dokonale pobaví. V hlavních rolích Rossy de Palma a Valentina Sampaio představují Planet Escape! Nechte se nabít energií díky nové kolekci od Desigual, kterou navrhla jedinečná Miranda Makaroff! 

Jde o již třetí spolupráci značky a nadané španělské umělkyně, která nikdy nezůstane bez povšimnutí. Pokud stejně tak jako ona milujete přetváření svého každodenního bytí ve fantazii a chcete plnit ulice barvami, tak je tato kolekce přesně pro vás. V jejím nošení neplatí totiž žádná pravidla, jen jediné - musí z vás přímo vibrovat štěstí.

Desigual/Gorka Postigo
Info ikona

 

Najděte o těchto svátcích nové útočiště 

Citronově žlutá, bledě růžová, ultraviolet a půlnoční čerň - to jsou barvy, které převládají v této kolekci, kde najdete elastická trička, svetry se symetrickými polibky, rozhodně ne klasické cullotes, poloprůhledné šaty, unisex košile... a to vše z recyklovatelných a organických materiálů. 

Planet Escape vás zkrátka zve k prožití těchto Vánoc mimo Zemi. Láká vás k úniku z reality a podnikne s vámi mezigalaktickou cestu na neznámou planetu plnou mystických bytostí, magických scenérií a jedné velké párty! 

Více informací najdete na dsgl.cz

 

Desigual/Gorka Postigo
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA