Fashion week s Camilou Coelho

Fashion week s Camilou Coelho 12.2.2018 foto: Getty Images
V čem chodí na přehlídky v New Yorku a Paříži jedna z největších hvězd street stylu?

Narodila se 27. února 1988 v brazilském Virginópolis a patří mezi nejvlivnější beauty blogery na světě. Na Instagramu (@camilacoelho) má více než 7 milionů followerů a její YouTube kanál sleduje 3,2 milionů fanoušků. Aby toho nebylo málo, tak kromě kosmetiky skvěle zvládá i svůj šatník a je často k vidění v první řadě na těch nejsledovanějších přehlídkách v New Yorku a Paříži.

Camilu prostě milují všichni včetně kreativní ředitelky módního domu Dior Marie Grazie Chiuri i zakladatelů britské značky Ralph & Russo, kteří ji v lednu na pařížském haute couture fashion weeku svěřili roli nevěsty. Brazilská kráska si tak splnila sen mnoha modelek, které touží zakončit přehlídku.

Jak vypadá její šatník na fashion weeku? Je hodně o barvách, zejména pak odstínech červené a modré a velkou pozornost věnuje výběru těch správných doplňků. Její boty jsou stejně úžasné jako zbytek outfitu, kterými na sebe strhává pozornost fotografů. V New Yorku na přehlídkách pro sezonu podzim - zima 2018/2019 se ukázala v kanárkově žlutých šatech, pruhovaném kalhotovém kostýmu i šedém roláku. Její trik? Kombinovat výrazné oblečení s minimalistickými doplňky a naopak. 

Podívejte se na 15 top outfitů, ve kterých Camila kralovala New Yorku i Paříži.

Fotogalerie
15 fotografií

4 street style looky, které se hodí i do kanceláře

4 street style looky, které se hodí i do kanceláře 20.2.2018 foto: Getty Images
A vy je hravě zvládnete také. Zn.: Nuda nehrozí.

Exkluzivně: Inspirace z newyorského fashion weeku

Exkluzivně: Inspirace z newyorského fashion weeku 18.2.2018 foto: Welin Nagyová pro ELLE
Co všechno se nosilo minulý týden v New Yorku?