Odložte černé kalhoty. Po vzoru Francouzek oblékněte bílé a krémové

Češky se jim brání, Francouzky je milují

Když přijde řeč na letní kousky oblečení, napadnou většinu lidí džínové šortky, tílka a letní šaty. Toto oblečení rozhodně tvoří univerzální základ šatníku napříč různými zeměmi a kulturami. Ale v některých zemích, když ke slovu přijdou teplé měsíce, na pomyslný trůn usedne úplně jiný kousek oblečení. Ten, který u nás v Česku visí na samém chvostu oblíbenosti. Ten, kterého se ženy obávají kvůli přílišnému odhalování svých proporcí. Ten, který ženy nemají rády kvůli jeho choulostivosti vůči nečistotám. Ten, který Italky a Francouzky nosí s takovou grácií, až nás to nechává v úžasu. A tím jsou světlé kalhoty.

Nejlepší tenisky jarní sezony 2024: Zamilujte si elegantní i ošklivé

elle.cz

Univerzální kousek

Bílé nebo krémové kalhoty jsou elegantní, decentní a působí vzdušně. V Itálii a Francii, dvou Mekkách letních dovolených a módního průmyslu zároveň, jsou světlé kalhoty pro ženy naprosto zásadní. Dají se obléknout v kombinaci s popelínovou košilí, oversized tričkem nebo obyčejným žebrovaným tílkem. Snad není kousek, který by se s jednoduchými světlými kalhotami nedal nosit. Len nebo bavlna, ostře bílá nebo slonová kost, rovné nebo široké nohavice – vyberte si, které kalhoty budou souznít s vaším stylem. A udržte módní krok s trendem, který každé léto dominuje evropským hlavním městům módy.

Nová kabelka? Jedině z proutí a slámy. Tady jsou ty nejkrásnější

elle.cz

Elegance bez námahy

Správně nastylovat světlé kalhoty je až směšně snadné. Stačí široké bílé kalhoty, bílé volné tričko, a černý pásek, abyste dostali outfit, který působí na úrovni a elegantně. Tento clean look je důkazem, že pohodlí a styl se vzájemně vůbec nevylučují. Stejně uvolněně a přitom chic bude působit i kombinace s bílou košilí nebo tričkem a vestou. A neméně dobře vypadá i kombinace s kontrastní černou nebo jinými barevnějšími kousky. Pokud chcete vypadat extrémně dobře, zkombinujte bílou a světle šedou nebo krémovou. Čistotu a eleganci budete vyzařovat na kilometry daleko. Dokonalým završením jakéhokoli outfitu zahrnujícího bílé kalhoty jsou baleríny a velká kabelka.

 

Stylové outfity se světlými kalhotami:

Zdroj: ELLE.com/es, Whowhatwear.com