Kam s ním? Aneb co dělat s těhotnou hvězdou v seriálu

Sarah Jessica Parker a Sex ve městě
Těhotenství S. J. Parker v roce 2002 přišlo tvůrcům seriálu hodně nevhod. Dítě bylo to poslední, čeho by se u Carrie Bradshaw nadáli. Proto přistoupili k něčemu jinému. Změnili šatník hlavní hrdinky (nápadně ho povolili v oblasti pasu) a podstatně zkrátili sérii. Podezřele krátkou pátou řadu ovšem nemá na svědomí pouze těhotenství S. J. Parker, ale i její kolegyně Cynthie Nixon. Také její požehnaný stav tvůrci seriálu úspěšně ignorovali.

Marcia Cross a Zoufalé manželky
Na začátku roku 2007 porodila dvojčata. V seriálu Zoufalé manželky se její těhotenství nezakrývalo, jen se uchopilo jinak. Specificky. Bree ho předstírala, aby zatajila těhotenství své dcery.

Kelly Rutherford a Superdrbna
I seriál Gossip Girl to postihlo. Kelly Rutherford čekala během natáčení druhé série druhé dítě. Tvůrcům se ale scénář měnit nechtělo, proto přišly ke slovu široké kabáty a velké kabelky před břichem.

Ellen Pompeo a Chirurgové
Ani seattlovské nemocnici Grace Hospital se těhotenství nehodilo. I tady se schovávalo, tentokrát pod doktorským pláštěm.

Cobie Smulders a Alyson Hannigan v Jak jsem poznal vaši matku
Producenti a scenáristé s těhotenstvím svých hereček nejdříve nepočítali. A měnit scénář na poslední chvíli se jim nechtělo. Proto se jednoduše začalo maskovat a schovávat (břichu Alyson Hannigan ale připsali malou roli, když Lily po soutěži v pojídání hot dogů demonstruje své přejedení). Druhé těhotenství Alyson Hannigan už je nezaskočilo. Gratulovali herečce, jak perfektně si to načasovala. Přesně s postavou Lily. 

EBC promo