Proč má herečka Claire Foy nový účes?

V reálu vypadá její nový účes jako podivný sestřih nebo mullet. Dokonce pokud byste Claire potkali na ulici s pugétem tulipánů v ruce, dost možná byste si jí spletli se sousedkou odvedle, která doma experimentovala s nůžkami a hrncem. 

 

Claire vypadala jako jedna z mála hereček, co se do experimentů s vlasy nikdy nepustí. Po dvě sezóny byla kvůli natáčení úspěšného seriálu odsouzená k polodlouhým vlasů, z kterých kadeřníci vykouzlili pověstný střih alá Elizabeth. 

 

Za roli královny Elizabeth získala několik televizních cen včetně Zlatého Glóbu. 

Herečka je nyní po čtyřech letech opět single, nedávno se rozešla s manželem Stephenen Campbell-Moorem. Ale její účes není odpovědí na rozchod, jak by vás mohlo napadnout. Je to kvůli novému filmu. 

Nová role a to opravdu pořádná. Claire bude hrát Lisbeth Salanderovou ve filmovém zpracování Dívky v pavoučí síti (čtvrtá kniha tetralogie Milénia). 

Film režíruje Urugvajec Fede Alvarez a fanoušci se už nemohou dočkat. "S Alvarezovou režií v zádech očekávám k dokonalosti vybroušený temný thriller, který otřese žebříčky nejlepších filmů daného roku."

Roli Lisbeth ve Fincherově Mužích, kteří nenávidí ženy (1. díl) ztvárnila Rooney Mara. 

EBC promo