Adriana Lima a její tajné tipy

Andílek Victoria's-Secret, modelka Adriana Lima, si potrpí na zdravý životní styl. Ostatně to je vidět i na jejím Instagramu, kde stále dokola předvádí, jak moc důležitou součástí jejího života je pravidelný sport a jak jí záleží na tom, aby byla zdravá, štíhlá a fit. Fotí si selfie poté, co uběhla šest kilometrů, po skončené hodině jógy nebo potom, co skončila s tréninkem boxu, který je pro ni dlouhodobě její nejoblíbenější sportovní aktivitou a na který sází, když potřebuje spálit více kalorií než obvykle. “Mám dvě děti, je mi 34 a věřím, že jen díky boxu jsem stále modelka. Box je prostě skvělý,” říká Lima. A my jí tleskáme za její obdivuhodnou disciplínu. 

adriana lima 06 dec 2015 instagram QVKXb1am.sized 77dce

Smoothie podle Adriany

Ale sport není pro Adrianu to jediné, čím pracuje na své bezchybné postavě. Brazilská modelka přísahá na smoothie, které si připravuje každý den k snídani. Prý je tak lahodné, že se na něj vždycky po probuzení těší, obsahuje jen trochu sacharidů, a přitom ji spolehlivě dokáže nasytit a nabít potřebnou energií. Nejlepší na tom je, že příprava je tak snadná, že můžete jít klidně rovnou do kuchyně a připravit si tenhle drink doma. 

Příprava green smoothie:

1 šálek studené vody

1/2 avokáda (oloupaného)

bio med

Všechny přísady dejte do mixéru a mixujte tak dlouho, dokud drink nemá krémovou konzistenci. Nakonec oslaďte medem - a můžete si sednout k superzdravé snídani. Adriana podotýká, že pokud byste chtěli o něco výživnější a sytější verzi, můžete vodu nahradit šálkem mléka (kravského nebo třeba mandlového) a několika lžícemi jogurtu.

embedded adriana lima exercise plan 1f6fb