EVOLUCE STYLU: EMMA WATSON

Mladá herečka a modelka má za sebou ve dvaadvaceti letech řadu velkých pracovních úspěchů. Od zajímavých filmových rolí až po prestižní spolupráci s módními a kosmetickými domy. Jak šel čas s mladou a už tak úchvatnou Emmou Watson?

Když se Emma v roce 2001 poprvé objevila coby inteligentní knihomolka Hermiona Grangerová ve filmové sérii o Harrym Potterovi, málokdo by tehdy v děvčátku s vlnitými vlasy hledal budoucí módní ikonu, která bude jako na běžícím pásu měnit drahé róby z dílny nejslavnějších módních domů. Mladá hvězdička stoupala stále výš, a už během několika málo let zvládla stát se tváří světových kampaní pro značku Burberry nebo kosmetický gigant Lancôme a k tomu navíc obsadit titulní stránky světových časopisů. Včetně české ELLE. Její úchvatný šarm a dívčí spirit byly a jsou stále neuvěřitelně osvěžující. 

Elle-Czech-Republic-December-2011-Emma-Watson-Cover

Herečka se chtěla co nejdříve zbavit nálepky šprtky z Harryho Pottera, a tak začala s výraznými změnami image jak na veřejnosti, tak v případě prezentace v editorialech slavných světových magazínů. Nejvíc překvapila, když se v srpnu 2010 nechala ostříhat ve stylu Mii Farrow. Tímto činem jako by se definitivně vymanila ze škatulky studentky Nebelvíru. 

EVOLUCE STYLU: EMMA WATSON