Šest nejžádanějších single mužů Hollywoodu

Když se před časem rozešla Kylie Minogue s modelem Andrésem Velencosem, zajásala řada žen — Hollywood má dalšího single krasavce.

Andrés Velencoso není ale rozhodně jedinou nezadanou duší Hollywoodu. Jejich řady doplnil herec Jason Lewis, známý jako Smith ze Sexu ve městě. Naposledy chodil s Jessicou Szohr alias Vanessou ze seriálu Gossip Girl .

Model Gabriel Aubry se proslavil především po boku své krásné bývalé Halle Berry. Po červeném koberci se s ní prošel několikrát.

K mání je i Taylor Lautner, hvězda ze ságy Stmívání. I když spekulace kolem něho a Kristen Stewart asi nikdy neskončí, na seznamu single mužů figuruje statečně dál.

Říká se, že Chace Crawford je se svým single životem tak nespokojený, že si začal partnerku hledat i na internetových seznamkách. Těžko věřit! Jen málokterá by jeho osud nechtěla změnit.

Jednoznačně nejžádanější single muž Hollywoodu. Po rozchodu s Reese Witherspoon se Jake Gyllenhaal potuluje životem sám. Všechny magazíny světa s napětím čekají, která ze známých krasavic to změní.