Přivítejte speciální edici Citroën C3 ELLE
Novinkový model Citroën C3 ELLE je inspirován aktivními ženami a jejich životním stylem. Vychází z konceptu časopisu ELLE, který je trendy, kreativní a udává styl.

Nejnovější model  Citroën C3 ELLE zdůrazňuje svoji ženskou stránku. Tento stylový městský vůz vás nadchne dokonalou souhrou černé a bílé s barevnými prvky v odstínu Cherry pink. Samozřejmostí je dvoubarevná střecha a řada výkonných i úsporných motorů. Kabina vozu Citroën C3 Elle je pojata ve stylu „Elle“. Interiér je inspirován nábytkářstvím a cestováním, s vysokou úrovní kvality zpracování, hlavice řadicí páky a volant mají kožený povrch. Horizontálně koncipované čalounění sedadel je v odstínu Šedá Curitiba s prošitím v odstínu „Cherry Pink“. Šedá palubní deska s lištou rovněž v eloxovaném odstínu „Cherry Pink“ podtrhuje pocit pohodlí a prostornosti. Přední i zadní koberečky jsou opatřeny růžovou lemovkou a štítkem „ELLE“. Vůz je standardně vybavena řadou užitečných technologií pro vaši bezpečnost a pohodlí.
 
S modelem  Citroën C3 ELLE hravě zaparkujete v kterémkoliv obchodním centru a snadno odvezete stylový nákup. Stačí jen vyrazit!