EBL banner

Jak hodit svou pleť z varu do pohody?

Lenka Králíčková, make-up artistka značky Lancôme, nám poradila, jak pomoct unavené pleti, která si přes deset dnů pořádně neodpočinula.

KROK Č. 1 – SÉRUM

V první řadě doporučuji použít sérum Génifique Advanced, které hodně projasňuje, hydratuje a bojuje s prvními vráskami. Sérum použijte ráno a večer na vyčištěnou pleť. Pokud chcete opravdu projasněnou pokožku, pak sérum smíchejte s make-upem. Uvidíte, že nebudete litovat. Unavená pleť si také zaslouží měsíční kúru Advanced Génifique Sensitive. Jde o sérum, jež detoxikuje a bojuje s unavenou a zašedlou pokožkou. Sérum je specifické tím, že si ho černou pipetou samy aktivujete.

Lancome

KROK Č. 2 – PÉČE O OČNÍ OKOLÍ

Výborným pomocníkem je inovovaný oční krém Génifique, který hydratuje oční okolí, zpevňuje a bojuje proti kruhům pod očima. Baví mě na něm, že je lehký a ihned se vstřebá. Naneste ho na horní víčko a okolo očí. Nezapomeňte ale připojit i mikromasáž očí, ta je velmi důležitá. Pokud jste z Karlových Varů dorazily s oteklými víčky, pak vsaďte na Génifique Yeux Light-Pearl. Tento produkt v sobě ukrývá chladící perličku, jež si poradí s otoky, kruhy pod očima a prvními vráskami.  

KROK Č. 3 – HYDRATACE

Vzhledem k tomu, že pleť je po náročném festivalu dehydratovaná, použijte vodu Energie de Vie. Lze ji aplikovat jako sérum pod krém, ale pokud máte mastnější nebo smíšený typ pleti, pak ji doporučuji použít pod make-up. Voda se krásně vstřebá a pokožku zhydratuje. V neposlední řadě nesmím zapomenout na novinku – plátýnkovou masku Advanced Génifique Hydrogel Melting Mask z řady Génifique. Masku použijte na 10 až 30 minut podle toho, jaké od ní máte požadavky. Po sejmutí se můžete těšit na dokonale hydratovanou a vypnutou pleť. 

EBC promo