EBL banner

Kde načerpat síly po náročném festivalu?

Máte dvě možnosti. Buď budete tělo natolik trýznit, že vám brzy bude v žilách kolovat kofein, nebo se sbalíte a vyrazíte nejméně na týdenní dovolenou. Předpokládáme, že nemáte sebetrýznící sklony, a tak jste si dobrovolně zvolili možnost číslo dva. 

KDE SI DOKONALE ODPOČINOUT?

Nebojte se, nemusíte narychlo shánět letenky. Relaxační a především léčebný pobyt můžete zažít v Karlových Varech, a to konkrétně v hotelu Vienna House Dvořák. „Jsme jeden z mála hotelů, kam se lidé mohou přijet dát do kupy. Máme kompletní vybavení medicínského balnea a v hotelu jsou k dispozici sestřičky i lékař. Nesmíme zapomenout ani na to, že karlovarská voda je sama o sobě hotový zázrak a zázraky se dají vykouzlit i během pětidenního pobytu v našem hotelu,“ říká ředitelka hotelu Lucia Arbetová. Dalším benefitem je zdravá hotelová strava, která podporuje samotný léčebný proces. 

Vienna House Dvořák

JAKÉ PROCEDURY VYUŽÍT?

Pokud patříte mezi vodní živly, pak určitě oceníte, že v hotelu se nachází bazén a sauna. Na své si přijdou i milovníci wellnessových záležitostí. Relaxační masáže, aromaterapie, skořicové zábaly…to všechno si můžete vychutnat plnými doušky. „Pokud klient přijede na delší pobyt, nebo chce zapracovat na svém zdraví, pak může dorazit do medicínského balnea. Zde máme přístroje na elektroterapii, magnetoterapii a různé druhy van. Ráda bych zmínila i přístroj na parafango, což je klasické suché teplo, které vám lékárník předepíše na bolest kloubů. A jedna z takových fantastických věcí, o kterých se málo ví, je pneumopunktura. Jde o plynové injekce oxidu uhličitého, který se v malém množství píchá do akupunkturních bodů. Je to hotový zázrak, za kterým jezdí lidé z celého světa.” Hrozivě znící název v sobě ukrývá blahodárnou metodu, která vám pomůže od zatuhlých svalů, vyhřezlých plotének nebo migrén. 

Vienna House Dvořák

CÍLENÁ PÉČE

A jak celá péče probíhá? Pokud vyrazíte na léčebný pobyt, pak vás nejprve vyšetří lékař, který podle anamnézy rozvrhne procedury. “Ideálně by měl klient dorazit na čtrnáct dnů, ale i za týden lze mnohé zlepšit. Nabízíme také tzv. lázně na zkoušku, což jsou balíčky určené pro klienty, kteří nemají s lázněmi bližší zkušenost. Ať už vyrazíte do hotelu Vienna House Dvořák za odpočinkem, nebo s cílem zlepšit své zdraví, určitě neprohloupíte. Profesionální personál se postará o vaše pohodlí a poskytne vám tu nejlepší možnou péči.

EBC promo