REKLAMA
REKLAMA

EBL banner

Look ve stylu hollywoodských herců? Jedině v Gentlemen Brothers

Možná si říkáte, že váš partner není žádný hipster v dřevorubecké košili, který potřebuje zastřihnout zrzavý plnovous. Zapomeňte na tento mýtus, protože barber shop nabízí i klasickou úpravu a střih vlasů. Pánové si navíc mohou užít holení břitvou, a to metodou hot towel, při které se obličej nahřeje horkým ručníkem. Jednoduše řečeno - na své si přijde opravdu každý chlap, kterému nevadí, když je o něj dobře postaráno.

Gentlemen Brothers

KŘESLO PLNÉ SLAVNÝCH JMEN

Již podruhé je Gentlemen Brothers součástí Elle Beauty Lounge, což pánové velmi kvitují. Na holičské křeslo usedly opravdové hvězdy. Ještě před zahájením festivalu dorazil i Jiří Bartoška, který využil holičských služeb. Mezi dalšími slavnými hosty nechyběl ani Yemi AD, Ondřej Sokol nebo třeba David Kraus. Jenom na chvilku holiči opustili EBL, a to v momentě, kdy byli povoláni do Grandhotelu Pupp, ve kterém ostříhali Tima Robbinse a oscarového režiséra Barryho Levinsona. 

RYCHLÝ VÝSLECH V KŘESLE

V karlovarském improvizovaném salónu Gentlemen Brothers jsme zastihli i herce Ondřeje Sokola, který nám řekl, že služeb barbera využívá teprve podruhé v životě. Prozradil nám také, že na festivalu zašel na premiéru českého filmu Chvilky, který se mu velmi líbil. Rozpaky ale zažíval u snímku Hvězda. “Jsou to z pětisetpadesáti filmů vystříhané záběry na hvězdy. Když jsem se po pětadvaceti minutách podíval na mobil, zjistil jsem, že film má hodinu čtyřicet. Sice jsem po sedmadvaceti minutách odešel, ale těch sedmadvacet minut bylo skvělých,” směje se Ondřej. 

Ondřej Sokol

PÉČE JAKO VE VARECH

Pokud chcete vašemu milému dopřát stejnou péči, jakou zažívají pánové v EBL, vezměte ho do Gentlemen Brothers. Mají celkem pět poboček. Jedna “exkluzivní”  se nachází na Karlově náměstí, kde mají holiči na svého zákazníka více času a pánové si mohou užít osobnější přístup, prémiový alkohol i prostředí plné luxusního vybavení. Klasické pobočky anglického typu naleznete na Vinohradech a v Karlíně. Na své si přijdou ale i Brňáci nebo Liberečáci. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA