Přejít k hlavnímu obsahu

Vydra
21. 1. - 19. 2.

Znamení horoskopu Vydra

Obecná charakteristika

Vydra má výjimečný smysl pro spravedlnost. Každý spor nebo problém dokáže posoudit nestranně a nezaujatě. Lidé ve znamení Vydry bývají velmi inteligentní, k moudrosti ale potřebují dozrát skrze učení a životní zkušenosti. Rozhodně nepatří mezi rozené génie.

Práce

V práci srší Vydry skvělými nápady. Na pracovní úkoly umí nahlížet z neobvyklé perspektivy a daří se jim tak nacházet netradiční inovativní řešení. Potíž je ovšem s jejich realizací. Stává se, že projekty v polovině opouštějí, nemají dostatek trpělivosti k jejich dotažení do konce. Těžko také snášejí kritiku a z duše se jim příčí, když se je někdo snaží komandovat, navzdory tomu, že jistou dávku disciplíny v životě i práci nezbytně potřebují.

Láska

Vydra dokáže svého partnera hluboce milovat, ovšem potřebuje ve vztahu cítit volnost. Nerada se váže a dlouho jí trvá, než se usadí. Tajně sní o tom, že v příštím životě bude motýlem, který si jen tak poletuje a usedá na každý kvítek, který se mu právě zlíbí. Na Vydry je ve vztahu potřeba jít opatrně, pokud se jim něco znelíbí, rychle utečou.

Silné stránky

smysl pro spravedlnost, nezaujatost, nápaditost

Slabé stránky

nedůslednost, neukázněnost, nechuť se vázat
Přepnout znamení