V odstínu Very Peri. Jak na líčení podle Pantone Colour of the Year?

 

 

Ať už pracujete v kreativním oboru, nebo jen rádi sledujete nejnovější trendy, předpověď společnosti Pantone ohledně barvy roku by vám rozhodně neměla uniknout. Je to každoročně dlouho očekávaná událost, vždyť barva samotná má ovlivňovat nejen módu, ale i umění či design. Letos se ponese v duchu modrofialových tónů, které mohou některým připadat jako hřejivé, jiným naopak jako chladné či dokonce mrazivé. Mysteriózní barva Very Peri přichází ze vzdáleného digitálního univerza a její mise na zemi je jednoduchá – podněcovat v lidech kreativitu, podporovat tvůrčí zvědavost a přinášet naději na lepší budoucnost po roce izolace.

 

 

 

Je skvěle zakomponovatelná i do vašeho make-upu – a způsobů, jak barvu roku začlenit do vaší beauty rutiny, je hned několik. Tento levandulový odstín, tak příjemný a optimistický, bořící temnou rutinu dnů strávených v uzamčení, je překvapivě nositelný. Jak tedy na Very Peri?

 

Madame Magnificent Fluorescent

Pro mladou nadějnou herečku Anyu Taylor-Joy vytvořila make-up artistka hollywoodských hvězd Georgie Eisdell líčení, které společně se stylistou Paulem Burgo sjednotila do jednotného odstínu. Holografický Very Peri look dokonale vystihuje podstatu této barvy, která je velmi variabilní a mění se při každém pohybu nositelky. Nebojte se experimentovat se třpytkami a leskem – každý je v životě občas potřebuje. Platí zde jednoduché pravidlo – více je více.

 

6 způsobů, jak nosit třpytivé líčení, aby vypadalo cool, nikoli lacině

elle.cz

Neopomeňte nail art, vážení

Nehty a jejich vzhled tvoří nesmírně důležitou součást celkového looku. Skrze nail art můžete vyjádřit spoustu pocitů a nálad, vždyť barevné nehty skýtají tolik možností! Zaměřte se tedy i na ně. Známá manikérka Betina Goldstein si například pohrála s perleťovou fialovou, zkusit však můžete i pudrovou levandulovou či třpytky.

 

 

Dívka z univerza

Inspiraci vesmírem a digitálním světem nemusíte tajit. Vystavte ji na odiv! Ať už opravdu odvážnou barvou vlasů, výrazným líčením v podobě tónovaných očních stínů, širokými očními linkami či highlighterem. Koneckonců, Very Peri je jeden velký experiment, který zve k objevení doposud neobjeveného. Tak proč se držet při zemi?

 

 

Euforická

Hvězdná Hunter Schafer, modelka a především představitelka Jules Vaughn v seriálové senzaci Euphoria, je nejen díky svému účinkování v televizní sérii známá pro odvážné make-up looky. Velkolepého líčení je seriál plný a beauty nadšenci z celého světa looky věrohodně napodobují, tak to zkuste podle Hunter Schafer také. Přiznáváme, že toto líčení není vhodné pro každodenní nošení, ale může posloužit jako inspirace pro umírněnější provedení – a vaše tvář jako pomyslná paleta spojující všechny podtóny Very Peri.

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA