Barevné oční linky. Jak je nosit a kde seženete nejlepší odstíny

Čím vyšší teploty, tím barevnější make-up. Tuto rovnici si zapamatujte, protože tuto sezonu platí na 100 procent. Make-up artisti mají jasno. Černé linky a nude oční stíny si nechejte na dně taštičky a místo nich uvolněte místo zářivým odstínům modré a zelené.

Chladné tóny vypadají skvěle na bledé, porcelánové pleti i v momentě, kdy chytnete trochu bronzu. A nemusíte zůstat jen u jedné barvy, klidně na očích kombinujte více odstínů. Jednu podél horních řas, druhou podél spodních. Experimentujte, hrajte se, bavte se. Na tvářích korálové a bronzové tóny, na očích tyrkys, odstíny modré připomínající moře a blankytnou oblohu nad ním a taky zlatou, růžovou a žlutou. Celá se s touto barevnou paletou rozzáříte.

Modrým a zeleným očním linkám ve velkém propadly i celebrity. Nosí je na červený koberec i ve dnech, kdy si jen plánují udělat selfíčko z pláže. Důvod je jasný. Barevné linky jsou sexy a jako bonus rozjasní oči, takže budete vypadat okamžitě odpočatě.

Když se přece jen nechcete vzdát černých linek, protože se bez nich cítíte nahá, barevnou linku udělejte přes ně. Ideálně s pomocí očního stínu a malého, zkoseného štětečku. 

Pro maximální efekt začněte výrazným očním stínem, s modrou vypadají cool růžové, korálové, broskvové i zlatavé tóny. Nezapomeňte na řasenku, čím víc, tím líp. Na pusu sáhněte po korálové nebo červené rtěnce s oranžovým nádechem nebo jen lesku se zlatavými odlesky.

Kde koupíte ty nejvíc cool barevné oční linky? Vybrali jsme pro vás 9 nejžhavějších odstínů konturovacích tužek na oči.

EBC promo