Black is out! Noste barevné řasy

Když jde o řasy, máme všechny naprosto jasno. Chceme co nejdelší, co nejhustší, co nejtmavší a to všechno hlavně přirozeně. Jenže tu je léto a s ním i ideální příležitost, jak si udělat v make-up taštičce trochu průvan a změnit všechno, co jen jde. Make-up za ještě lehčí, pokud možno žádný. Rtěnku za sexy lesk v zářivých odstínech růžové, červené a korálové. Taky by to chtělo novou sadu laků na nehty, zbrusu nové vychytávky pro ještě lepší obočí ... Stop, stop, stop. Nemusíte převrátit celou koupelnu vzhůru nohama. Stačí jeden malý detail. Jaký? Začněte u řas.

Od chvíle, co MAC uvedl limitovanou kolekce Work It Out!, je jasno. Žádná černá na řasách. Alespoň ne pro tuto sezonu. Oči vypadají víc cool lemované růžovou, žlutou, tyrkysovou, fialovou, tmavě červenou a samozřejmě modrou. Ta je obrovský trend! Jestli nemáte odvahu přímo na zářivě modré oční stíny, začněte modrou řasenkou. Budete trendy a zároveň v pohodě. Není totiž nic jednoduššího, než nosit barevné řasy.

Ty samozřejmě nejsou zas až tak překvapivou novinku. Na přehlídkových molech se objevují už pár sezon, ale teprve až teď zažívají opravdový boom. Oživí i minimalistické líčení a dají oku pořádnou jiskru. Celkovému efektu pomáhá i sluníčko, v jeho paprscích barvy krásně vyniknou a zvýrazní barvu vašich očí. Nebojte se experimentovat. Klidně začněte jen špičkami řas, ať si na svůj nový pohled zvyknete. Nebo do toho prostě skočte po hlavě a užijte si letní sezonu s těmi nejúžasnějšími řasami, jaké jste kdy měla.

ELLE doporučuje tyto barevné řasenky:

 

EBC promo