REKLAMA
REKLAMA

#ELLEBeautyCrush: Korálové kapky pro sexy tváře

Letní a tak podzimní trendy (jak sami uvidíte v zářijovém čísle ELLE) se hodně točí kolem tváří. Výrazné odstíny, které ještě před pár měsíci byly absolutní tabu, se vrací na scénu a vypadají naprosto skvěle. Nepotřebujete armádu make-up artistů ani investovat do několika tvářenek a highlighterů po vzoru beauty YouTuberů. Stačí, když si do své make-up taštičky pořídíte rozjasňující kapky v tom správném odstínu.

Ten najdete právě teď u Gosh Copenhagen. Na tuto sezonu představili dva nové odstíny geniálního produktu. Rose Blush a Coral Blush. Právě korálová verze je ta, která by vám rozhodně neměla chybět. Tento odstín vypadá přirozeně na bledé pokožce stejně jako na opálené. Lumi Drops navíc obsahují výtažky z pampelišky, a tím pádem i vysoký obsah vitamínu A a taky B, C a D.

Jak se Lumi Drops používají?
Z malé plastové lahvičky vymáčkněte malé množství tekuté tvářenky na hřbet ruky a odsud si ji prsty jemně vklepejte na (nezapudrované) lícní kosti. Mají lehoučkou texturu, takže je můžete vrstvit a docílit jemný, velmi přirozený i výrazný efekt. Další tvářenku ani rozjasňovač nebudete potřebovat, dostanete do obličeje barvu i lesk. Protože jsou tekuté, vydrží na tváři celý den a hodí se pro všechny typy pleti včetně hodně mastné.

Za kolik:
 299 Kč
Kde: KOUPIT ZDE

P. S. Lumi Drops jsou veganské, bez parabenů a parfemace a stejně jako ostatní produkty Gosh netestované na zvířatech.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA