#ELLEBeautyCrush: Sedm nejlepších olejů na pusu

Jakmile počasí začne opravdu připomínat léto, spolu s šatníkem proměňte i svojí make-up taštičku. Černé linky nahraďte barevnými (letos si rozhodně vyzkoušejte modré, tyrkysové a žluté), make-up za lehký BB krém s UV faktorem, tvářenku za bronzer a matnou rtěnku za něco mnohem víc cool - olej na pusu.

Tónové oleje se ve velkém objevily už vloni. Pokud jste je už stačili objevit super, pokud ne, teď nastává ten ideální čas to napravit. Nejžhavější novinky v této kategorii totiž vypadají tak úžasně, že i ty největší fanatičky do matných, ultra sytých rtů neodolají. A jak fungují? Připravte se na to, že tohle bude vaše nová závislost! Opravdu.

Nehledejte, zbytečně neexperimentujte, rovnou sáhněte po Lip Comfort Oil od Clarins. Ty jsou jednoznačně nejlepší! Suché i popraskané rty jsou s nimi minulostí. Stačí pusu jednou přetřít heboučkým aplikátorem, který připomíná zaječí pacičku, a hotovo. Funguje jako výživný balzám, ovšem vydrží mnohem déle a vypadá jako lehce tónovaný lesk na rty. Ale na rozdíl od něj tenhle olej vůbec nelepí a dá se nosit i přes rtěnku. Vejde se i do té nejmenší kabelky a vězte, že jeden vám stačit nebude. Zatoužíte po všech odstínech. 

Od května jich naštěstí má Clarins už sedm - medový, malinový, červený, růžový, mandarinkový, mátový a se zlatými třpytkami. Na každý den jeden. Kterým začnete vy?

Clarins Lip Comfort Oil feeb2

EBC promo