REKLAMA
REKLAMA

Jakou rtěnku celebrity nejvíc milují?

Stačí se podívat na červený koberec a až na pár výjimek zjistíte, že hvězdy nosí buď zářivě rudou pusu nebo sází na nude rtěnky. Emma Roberts, Olivia Palermo, Gwyneth Paltrow, Salma Hayek, Nicole Kidman a spol. nosí všechny jeden odstín - Pillow Talk od Charlotte Tilbury. Tato rtěnka by si mohla odnést Oscara, kdyby se v této kategorii udělovaly.

Najít dokonalý nude odstín není zase tak jednoduché. Chce to dokonce víc času a energie než hledání dokonalé červené. Stejně jako každá z nás nosí jiný make-up, tak neexistuje univerzální odstín tělové rtěnky. Ani textura. Musíte experimentovat, abyste našli ten svůj ideál. Sušším rtům prospívá hydratační varianta, pokud to není váš problém, můžete hledat i mezi tekutými, matnými produkty.

Nude odstíny neznamenají automaticky béžovou. Zjistíte, že vašemu aktuálnímu tónu pleti sluší kombinace béžové s růžovou, odstíny "kafe s mlíkem" nebo s oranžovými podtóny. Opravdu stojí nude rtěnka za tolik námahy? Rozhodně ANO!

Nude odstíny můžete nosit kdykoliv, kamkoliv a k čemukoliv. Možnosti jsou prakticky nekonečné. Minimalistický make-up do práce, sexy kouřové oči na party, přirozený vzhled na rande. V létě, v zimě. Mít ve své make-up taštičce rtěnku v tělovém odstínu je stejně zásadní věc jako dobrá řasenka, černé linky a korektor.

8 top nude rtěnek podle ELLE

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA