Karl Lagerfeld chystá beauty novinku

Kromě toho, že Karl Lagerfeld vede módní domy Chanel a Fendi i vlastní značku, fotí, natáčí módní filmy a píše knihy, se teď (zase) pouští do beauty byznysu. Po kolekcích pro japonskou značku Shu Uemura se teď můžeme těšit na novou make-up řadu, kterou připravuje ve spolupráci s australskou značkou ModelCo. 

Celá make-up kolekce Karl Lagerfeld + ModelCo bude o "illuminated beauty" a slibuje "smart & multi-purpose" produkty. Na Instagramu celý projekt značka oznámila fotkou Karla a jeho slavné kočky Choupette, která se pyšní titulem nejslavnějšího mazlíčka současnosti. A taky nejvíce vydělávajícího. Na honorářích za nejrůznější kampaně vydělala přes 4 miliony dolarů.

Co má Choupette společného s make-upem? Kromě toho, že jí Karl evidentně zbožňuje, bude celá kolekce testovaná na modelkách, ne zvířatech a jak jinak tento fakt zdůraznit, než s pomocí modrooké birmy.

Těšíte se? Máte na co, navíc pro vás máme dobrou zprávu. Make-up kolekce bude k dostání v buticích Karl (v dubnu se v Praze otevřely hned dva), on-line na Karl.com a dalších místech po celém světě. 

EBC promo