REKLAMA
REKLAMA

Make-up od Pat McGrath konečně pro všechny

Když před dvěma lety představila Pat McGrath svojí vlastní značku líčidel, byla to bomba. Během chviličky vyprodala sety zlatých pigmentů. Následoval černý set - lesk na oči, linky a intenzivně pigmentované oční stíny, se kterými se daly vykouzlit neuvěřitelně sexy oči. Pak to byla sada na pleť a dneska již ikonický Skin Fetish 003, bez kterého se neobejde žádný vizážista. Čtvrtým kitem byl Lust a s ním rtěnky a hlavně třpytky na pusu, které změnily make-up scénu na více než rok. Pak přišly metalické odlesky Metalmorphosis následované Dark Star 006 - nejkrásnější modré a fialové stíny, jaké kdy svět spatřil. 

Až do teď jste měli dvě možnosti. Buď jste zrovna byli v New Yorku a měli to štěstí, že v Sephoře na Times Square byl stojan Pat McGraph Labs nebo jste se o make-up vychytávky “poprali” na e-shopu a následně složitě proclívali balíček ze Států. S tím je teď ale konec! Vážně!

Jásejte, protože Metalmorphosis, Skin Fetish, Lust i Dark Star jsou k dostání na Net-a-porter. Za dva (nebo tři dny) můžete mít doma ty krásné “pytlíčky” plné flitrů, ve kterých se schovávají ty nejlepší líčidla, jaká se vám kdy dostala do rukou. Bez cla, bez dalších poplatků a hlavně nejsou vyprodané. 

Thank you, thank you, thank you. We love u, Net-a-porter!

Pat teď chystá rtěnky. Taky se nemůžete dočkat?

widget

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA