Make-up za pět minut

Začněte u očí – horní víčka lehce setřete savým papírovým kapesníkem, aby vám na nich oční stíny déle vydržely a nerozmazávaly se.
Nezabere vám to víc než pár vteřin.

Nezdržujte se s výběrem barevných odstínů a naneste jednoduše kombinaci béžové a hnědé barvy, hodí se totiž ke každému typu pleti a vypadají přirozeně (stejně tak můžete použít krycí make-up v tmavším odstínu, než je vaše pleť, protože jeho nanášení nemusí být tak přesné jako u očních stínů).

Oči se vám hezky rozzáří, orámujete-li spodní víčka bílou tužkou nebo světlejší barvou než samotné stíny. Maskarou nejprve zespodu na řasách potřeste, a až pak kartáčkem protáhněte řasy nahoru. Prohloubí se váš pohled a vytvoří dojem, jako byste si namalovala i horní linky (vyhnete se tak i nepěknému slepení řas).

Na rty stačí lehce prsty vklepat broskvový lesk. Máte-li opravdu naspěch, vyberte si ultra čirý, který můžete použít, aniž byste se dívala do zrcátka.

Nezapomeňte ani na tvářenku, která vám dodá půvab a svěžest – nemáte-li ji zrovna u sebe, ale nosíte rtěnku, vťukněte si ji velmi zlehka i na lícní kosti. Bude působit podobně jako tvářenka.

EBC promo