Nejvíc sexy rtěnky tohoto léta

Když jde o letní trendy, pak můžete vsadit na béžovou a bronzovou, pokud máte nejradši co nejpřirozenější vzhled nebo naopak na hodně výrazné barvy. V kurzu jsou modré stíny, žluté linky, korálové laky na nehty, růžové tvářenky a oranžové rtěnky. Samozřejmě, že se tyto barvy nenosí všechny najednou, ale představují ideální cestu, jak oživit svůj vzhled. Stačí jeden detail a hned dostanete do své tváře léto na 100%. Když jde o to, jakou rtěnku nebo lesk si tuto sezonu vybrat, sáhněte po oranžové. Nebudete litovat. Orange is new black!

GettyImages 646347778 34c4a

Oranžová? Ta mi nesluší! Tak jestli patříte mezi velkou skupinu, které odléhá tomuto mýtu, pak je na čase s tímto předsudkem skoncovat. Oranžová pusa totiž vypadá skvěle na každém. Bez ohledu na to, jestli jste modrooká blondýnka, brunetka se zelenýma očima nebo zrzka s lehce bronzovou pokožkou. Stejně jako u červené jde o to, jak vychytat ten nejslušivější odstín. 

GettyImages 692760868 bd60b

Oranžová není jen jedna. Podívejte se na přehlídková mola nebo červený koberec. Na výběr máte z jemné mandarinkové, která vypadá ultra cool v podobě průsvitného lesku nebo semitransparentní rtěnky s lesklým efektem; sexy odstínů makových květů, korálových tónů nebo tu je celá kategorie ovocných barev v matné i hodně lesklé podobě. Podívejte např. na rtěnku Dior Addict v odstínu Riviera se zrcadlovým efektem. Must-have každé letní make-up taštičky! Dá se nosit samostatně i jako top coat přes vaší oblíbenou růžovou nebo červenou rtěnku. 

GettyImages 466835675 edee9

Když už je řeč o vrstvení a kombinování dvou barev, pak vězte, že tohle je ten pravý klíč, jak objevit nejvíc sexy oranžovou právě pro vás. Nemusíte se nechat limitovat jen jednou rtěnkou. Klidně dál noste svojí oblíbenou barvu, jen přes ní dejte vrstvu oranžové. Uvidíte, jak se vaše pusa i celá tvář okamžitě rozzáří. Může to být dokonce jen jediná stopa po make-upu na vaší tváři, svůj efekt rozhodně udělá. 

Jediné, na co si opravdu musíte dát pozor, jsou zuby. Oranžová zvýrazní zažloutlý odstín.

Kde najdete ty nejlepší oranžového odstíny? Vsaďte na jednu z těchto devíti cool oranžových rtěnek.

 

EBC promo