REKLAMA

První Zara beauty kolekce je konečně tady!

REKLAMA

 

Pokud patříte k milovníkům této značky, jistě teď jásáte radostí. Jestliže jste ale k nové make-upové sekci lehce skeptičtí, musíme vyvrátit vaše obavy. Zara pro vývoj své beauty linie oslovila veteránku a legendu kosmetického průmyslu Diane Kendal, která již spolupracovala s takovými velikány jako jsou Balenciaga, Marc Jacobs či Calvin Klein.  

“Když mě značka oslovila, abych kreativně vedla jejich beauty sekci, viděla jsem v tom příležitost, jak vytvořit něco, co bude chtít používat každý. Zara vždy dokázala oslovit velmi široké a diverzní publikum a já jsem toužila zachovat tuto velkou vizi i v oblasti krásy za pomoci kolekce, která je clean, doplnitelná a dostupná všem,” uvedla v oficiálním prohlášení Kendal. “Jsem velice pyšná na to, co jsme dokázali vytvořit: rozsáhlou řadu jedinečných receptur na oči, rty, obličej a nehty. Mít takovou škálu barev a být přitom clean, přírodní a používat jen kvalitní suroviny totiž není vůbec lehké a vlastně to doposud vůbec neexistovalo.” 

 

 

Když Kendal mluví o rozsáhlé škále barev ani v nemenším nepřehání. Kolekce bude zahájena se 130 barvami. V plánu je šest rozličných produktů na rty od matných rtěnek až po lip gloss, šest paletek očních stínů, tužky na oči, bronzery, tvářenky, highlightery, laky na nehty, a dokonce i štětce na make-up... a to je pouze začátek! A co cena? Ta by se měla pohybovat v rozmezí od 150 Kč do 1000 Kč. 

 

 

Aby ukázala nekonečné možnosti a kombinace, které Zara beauty nabízí, vytvořila Kendal série osobitých looků, kterých se zhostilo devět různých talentovaných fotografů: Steven Meisel, David Sims, Marilyn Minter, Oliver Hadlee Pearch, Zoë Ghertner, Craig McDean, Nadine Ijewere, Mario Sorrenti, a Fabien Baron. Každý z nich představil svou vlastní beauty kampaň. Zde je jejich ukázka, abyste se měli na co těšit! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA